Geriausių jaunųjų geografų vardai paaiškės Mažeikiuose

Autorės nuotr.

Į Mažeikių Merkelio Račkausko gimnaziją šiandien atvyko gausus būrys jaunųjų geografų ir jų mokytojų iš visos Lietuvos. Tris dienas gimnazijoje vyks 35-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, kurioje rungsis 9–12 arba 1–4 gimnazijos klasių mokiniai.
Šiųmetė olimpiados tema – „Darnusis vystymasis“.

Dalyvavo 1,2 tūkst. mokinių

Respublikinės olimpiados Mažeikiuose vyksta nedažnai. Paprastai geriausi mūsų rajono mokiniai išbandyti savo žinių, gebėjimų ir jėgų vyksta į didžiuosius Lietuvos miestus.

Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, kuri yra viena iš šios olimpiados organizatorių, renkasi kitokį renginio formatą – dėl geriausiųjų vardo mokiniai rungiasi skirtinguose šalies miestuose. Praėjusiais metais šio dalyko olimpiada vyko Palangoje, šiemet pasirinkti Mažeikiai.

Olimpiados atidaryme dalyvavo ir visus susirinkusiuosius pasveikino, sėkmės ir įdomaus laiko Mažeikiuose linkėjo Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidentas, knygų ir vadovėlių autorius, keliautojas, žurnalistas Rytas Šalna.

Autorės nuotr.

Pasak jo, iš 1,2 tūkst. šalies moksleivių, dalyvavusių šios olimpiados rajoniniuose etapuose, į respublikinį pateko 80 mokinių. Tai – didelis pasiekimas.

Įteikti apdovanojimai

Vyresniųjų klasių mokinių olimpiados atidarymo metu buvo įteikti aukso, sidabro, bronzos medalių komplektai 3-iosios 7–8 klasių geografijos olimpiados nugalėtojams.
Tarp apdovanotųjų – ir du mažeikiškiai.

Kalnėnų progimnazijos septintokas Martynas Šaulys apdovanotas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos antrojo laipsnio diplomu ir medaliu. Padėkota ir jo mokytojai Dianai Baranovienei.

Senamiesčio progimnazijos aštuntos klasės mokiniui Emiliui Kračui įteiktas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos antrojo laipsnio diplomas ir medalis. Jo mokytoja – Dalytė Gaudušienė.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Autorės nuotr.
Autorės nuotr.
Autorės nuotr.
Autorės nuotr.
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto