„Giliuke“ – netradicinė eglės įžiebimo šventė

Nuotrauka iš darželio archyvo

Tirkšlių darželyje „Giliukas“ vyko kalėdinės eglės įžiebimo šventė. Renginį organizavo darželio auklėtojos ir ir LMS savanorės Rytė Rūdytė ir Indrė Labanauskytė.
„Giliuko“ bendruomenės renginiai jau ne pirmą kartą organizuojami netradicinėse erdvėse.
Jie reikalauja bendruomenės narių susitelkimo, bendradarbiavimo ir geranoriškumo ir pagalbos vienas kitam. Tokios šventės sujungia tėvų, vaikų, pedagogų, įstaigos darbuotojų mintis, norą kurti ir būti kartu.
Jau keletą metų įstaigoje organizuojamos kūrybinės dirbtuvės. Esame dėkingi ugdytinių tėvams, kurie aktyviai kūrė ir gamino kalėdinius žibintus, netradicines eglutes. Šventinę nuotaiką kuriantis kalėdinis paštas tapo gražia kasmetine įstaigos tradicija, raginančia kiekvieną bendruomenės narį pradžiuginti ir sušildyti vienas kitą nuoširdžiu žodžiu ir palinkėjimu.
Kalėdinės eglės įžiebimo šventėje gamta nepadovanojo sniego, bet vaikus aplankiusios nykštukės atnešė gerą nuotaiką ir kalėdinę pasaką apie dingusį stebuklingą žibintą. Ši pasaka priminė vaikams, jog neužmirštų būti rūpestingi, geri ir draugiški vienas kitam. Nykštukės su vaikais kartu linksminosi, dainavo, šoko, ieškojo dingusio žibinto. Įžiebta eglė, klegantys vaikai, ore tvyrantis ką tik iškepto obuolių pyrago kvapas skelbia didžiųjų švenčių pradžią.
Šventės organizatoriai dėkoja visiems prisidėjusiems prie šio renginio: vaikams už jų nuoširdumą ir juoką; darželio bendruomenei ir tėveliams už supratingumą, betarpišką pagalbą, gerą nuotaiką, pasitikėjimą. Tegul visų mūsų Kalėdos kvepia meile, gerumu, supratimu…
Algita RŪDIENĖ,
auklėtoja

Nuotrauka iš darželio archyvo

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto