„Giliuke“ – projektinė savaitė „Draugystė su knyga“

Nuotr. iš darželio archyvo

Tirkšlių darželyje „Giliukas“ vyko projektinė savaitė „Draugystė su knyga“. Projekto metu buvo siekiama ugdyti vaikų komunikavimo, meninius, pažintinius ir socialinius gebėjimus.
Projektas buvo vykdomas kartu su pirmos klasės mokinukais ir jų mokytoja Rasa Eišmontiene, todėl turėjome galimybę apsilankyti mokykloje, pamatyti, kaip pirmokėliai paminėjo „Knygų dieną“, apžiūrėti jų kartu su tėveliais kurtas knygeles.
Atsidėkodami pasikvietėme mokyklinukus į šventinį rytmetį darželyje. Vaikai deklamavo eilėraščius, minė mįsles, vaidino pasakas, demonstravo savo kurtas raidžių knygeles. Daug įspūdžių visiems paliko „Knygų mainų mugė“, kurioje vaikai galėjo savo perskaitytą knygą išmainyti į kitą jiems patikusią. Tikimės, kad šiuo projektu draugystė su mokykla nesibaigs ir buvę auklėtiniai dar ne kartą lankysis darželyje.
Džiaugiamės, kad vaikus pavyko sudominti veikla, susijusia su knygomis, kad vaikai įgijo žinių, patyrė gerų emocijų, aktyviai dalyvavo. Nuoširdžiai dėkojame Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos bibliotekos vedėjai už malonų priėmimą, vertingus pamokymus apie knygų priežiūrą, pasektą pasaką ir suteiktą galimybę paliesti įvairių formų knygas.
Rasa RIMKŪNIENĖ,
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Nuotr. iš darželio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto