Gimnazija laimėjo atranką – išbandys naujas mokymo priemones

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ugdymo plėtotės centras (UPC), įgyvendindamas projektą „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“, šiemet pakvietė bendrojo ugdymo mokyklas dalyvauti atrankoje inovacijoms išbandyti ir tokiu būdu kartu tobulinti bendrojo ugdymo mokytojų dalykines bei bendrąsias kompetencijas.
Iš beveik trijų šimtų šalies švietimo įstaigų, norinčių dalyvauti projekte, buvo atrinkta kas dešimta. Tarp jų – Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija.

Mokyklos, norinčios dalyvauti projekte, galėjo teikti paraiškas ir išbandyti šias ugdymo inovacijas: kalbų; matematikos ir IT; gamtos mokslų ir kūno kultūros; menų ir technologijų; socialinio ir dorinio ugdymo. O taip pat – pradinio ugdymo proceso inovacijas; specialiojo ugdymo (vaikų, turinčių elgesio ir emocijų bei autizmo spektro sutrikimų) proceso inovacijas.
UPC pateiktais duomenimis, iš viso buvo gautos 294 paraiškos, įvertinus jas, pasirinktos 28 šalies mokyklos. Tarp jų – ir Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija, pageidavusi išbandyti UPC siūlomas gamtos mokslų ir kūno kultūros ugdymo proceso naujoves.
Be mažeikiškių, iš apskrities tokią galimybę laimėjo tik Telšių „Džiugo“ gimnazija, pageidavusi išbandyti kalbų ugdymo inovacijas.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto