Gimnazistams – Prezidento sveikinimas

Nuotr. iš Merkelio Račkausko gimnazijos tinklalapio

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį pasveikino tarptautinių mokinių olimpiadų ir konkursų laureatus – gabius Lietuvos mokyklų ugdytinius, 2020 m. pasauliniuose mokslo renginiuose iškovojusius medalius ir pagyrimo raštus.
„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi Jūsų auksiniais, sidabriniais ir bronziniais įrodymais, kad jauniausieji mūsų šalies protai pajėgūs pelnyti aukščiausius akademinius įvertinimus tarp geriausių pasaulyje. Esate kūrybinga bei tikslų nestokojanti karta, ir netrukus jau Jūsų sprendimai, atradimai ir pasiekimai brėš kryptį mūsų valstybei. Progreso kelias nuolatos kupinas iššūkių, o Jūs, nuo jaunumės turintys drąsos juos priimti ir užsispyrimo jiems įveikti, būsite labiausiai užgrūdinti ir patikimi visuomenės vedliai, mūsų inovatyvios Lietuvos kūrėjai“, – sakė šalies vadovas.
Į virtualų susitikimą Prezidentas pakvietė ir pasveikino tris mažeikiškius: Povilą Dapšį, Simą Kontrimą (Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija) ir Justą Kaminską (Gabijos gimnazija).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*