Gimnazistė – respublikinės konferencijos laimėtoja

Mokyklos archyvo nuotr.

Mažeikių Gabijos gimnazijos abiturientė Tatjana Frenkel respublikinėje moksleivių kūrybinių ir tiriamųjų darbų konferencijoje „Skaityti – tai sėdėti ant pasaulio stogo“ laimėjo pirmąją vietą.

Vienintelė atstovė iš Mažeikių

Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos kolektyvo ir Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos lietuvių kalbos mokytojų metodinė grupė konferenciją šiemet suorganizavo jau septintąjį kartą.
Šio renginio esmė – pakviesti mokinius pasidalyti savo įžvalgomis apie perskaitytus kūrinius, pademonstruoti kalbėjimo apie literatūrą būdus.
Konferencijoje dalyvavo moksleiviai ir jų mokytojai iš Kauno, Kėdainių, Vilniaus gimnazijų. Moksleivių kūrybinių ir tiriamųjų darbų konferencijoje Mažeikiams atstovavo Gabijos gimnazistė T. Frenkel ir jos lietuvių kalbos mokytoja Kristina Kleinauskaitė.
T. Frenkel skaitė pranešimą „Iliustruoti žmonės“ – kalbėjo apie tai, kaip mokslinė fantastika ir poezija įkvepia kūrybai, formuoja asmenybę ir padeda jai atsiskleisti. Pranešime T. Frenkel pristatė keletą autorių, rašiusių panašiomis temomis.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto