Gimnazisto pasiekimai – kantraus ir sistemingo darbo rezultatas

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos pirmos klasės mokinio Povilo Dapšio vardas šiemet ne kartą skambėjo, kai buvo skelbiami įvairių olimpiadų dalyvių laimėjimai.
Respublikinėse olimpiadose ir konkursuose: biologijos, chemijos, fizikos bei matematikos – puikių rezultatų pasiekęs gimnazistas įsitikinęs: būtina kantriai mokytis.

Per metus – daugybė laimėjimų

Šiais mokslo metais, kurie jam yra pirmieji gimnazijoje, Povilas „susikrovė“ didelę laimėjimų bei pasiekimų kraitę.
Lietuvos mokinių 51-ojoje biologijos olimpiadoje, kuri vyko Merkelio Račkausko gimnazijoje, jis laimėjo aukso medalį. Iš 56-osios Lietuvos mokinių chemijos ir 67-osios matematikos olimpiados gimnazistas į Mažeikius parsivežė bronzos medalius. 66-ojoje Lietuvos mokinių fizikos olimpiadoje pelnė 4 vietą ir padėkos raštą, o 29-ajame respublikiniame fizikos čempionate tapo 2 vietos laimėtoju.

Patinka siekti rezultatų

Mokytis į gimnaziją P. Dapšys atėjo iš Kalnėnų pagrindinės mokyklos.
Pasak jo, nuo pirmų dienų mokykloje jam buvo įdomi matematika, patiko skaičiuoti. Tad jau lankydamas ketvirtą klasę berniukas pirmąkart dalyvavo šio dalyko mokyklinėje olimpiadoje.
„Kai rajoniniame etape laimėjau pirmąją vietą – buvo džiaugsmo ašarų. Tada atstovavau rajonui respublikiniame etape ir mane vėl lydėjo sėkmė“, – prisiminė pašnekovas.
Vėlesnėse klasėse, kai prasidėjo biologijos, fizikos, chemijos pamokos, Povilas pamatė, kad ir šie dalykai jį traukia domėtis, skaityti, gilintis, tyrinėti.
„Nuėjau į rajoninį biologijos olimpiados etapą. Pasisekė – patekau į respublikinį. Sekėsi gerai, patiko. Paskui kitais metais vėl – fizikos, chemijos olimpiados.
Tiesiog taip klostėsi įvykiai, kad vis turėjau galimybę dalyvauti. Ir man buvo smagu, kad tai, ko mokausi, galiu pritaikyti, kad mokymasis duoda rezultatų“, – kalbėjo gimnazistas.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto