Ginklą aptiko aplinkosaugininkai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį mažeikiškiai policijos pareigūnai 16-mečio atžvilgiu pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis.

Penktadienį, apie aštuntą valandą vakaro, Gudų kaime (Viekšnių seniūnija) apsilankę Šiaulių gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai aptiko 16-metį, kuris neturėdamas leidimo laikė šaunamąjį ginklą ir šaudmenis.

Aplinkos apsaugos pareigūnai primena, kad Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos nustatyta tvarka gali sustabdyti ir apžiūrėti įtariamų asmenų transporto priemones, atlikti asmens apžiūrą ir daiktų patikrinimą, paimti daiktus ir dokumentus, apžiūrėti įvykio vietą. Ši teisė pareigūnams suteikta, kad būtų užkirstas kelias aplinkos apsaugos įstatymų pažeidimams, už kuriuos numatyta teisinė atsakomybė.

Apie įvykį buvo informuoti policijos pareigūnai, kurie ginklą ir šaudmenis išsiuntė ekspertizei. Už tokią nusikalstamą veiką baudžiama areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Šiais metais dėl neteisėto šaunamojo ginklo ar šaudmenų laikymo Mažeikių rajone buvo registruotos trys nusikalstamos veikos, pernai per dešimt mėnesių – penkios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto