„Gintarėlyje“ – paroda „Užgavėnių kaukių šėlsmas“

Nuotr. iš darželio archyvo

Pasitinkant pavasarį ir švenčiant vieną smagiausių švenčių – Užgavėnes, Mažeikių lopšelio-darželio mokytojos Rita Burlakovienė, Dainora Ružauskienė, Inga Miniauskienė organizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų parodą „Užgavėnių kaukių šėlsmas“. Kaukės – viena iš pagrindinių šios šventės atributų. Todėl ir kilo idėja surengti Užgavėnių kaukių parodą.
Parodos tikslas – skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, tėvų, mokytojų (globėjų ir kitų šeimos narių) glaudų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą įgyvendinant kūrybines idėjas ir fantazijas.
Parodoje aktyviai dalyvavo ugdymo ir mokymo įstaigos iš visos Lietuvos. Pasitelkdama kūrybiškumą ir išmonę į kaukių kūrimo procesą aktyviai įsitraukė ir mūsų darželio bendruomenė: vaikai, tėvai, mokytojai bei kiti darbuotojai. Džiaugiamės kūrinių gausa ir įvairove. Iš viso sulaukėme per 150 kaukių, kurios pagamintos įvairiomis technikomis, meninės raiškos formomis, naudojant įvairias medžiagas: beržo tošį, vilną, gipsą, popierių, siūlus, polisterolį, medieną.

Nuotr. iš darželio archyvo

Kaukės eksponuojamos Mažeikių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ erdvėse bei BĮ Mažeikių rajono socialinėje paslaugų tarnyboje. Jos džiugina vaikus išskirtinumu, originalumu, leidžia daugiau susipažinti su Užgavėnių personažais, moko, kaip pasitelkti kūrybiškumą.
Tikimės, kad pagamintos Užgavėnių kaukės padės greičiau išvaryti žiemą ir prisišaukti pavasarį!

Nuotr. iš darželio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto