Girti vyrai agresiją nukreipė į brolį ir sūnėną

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo. Jų pagalbos prireikė smurtautojų užpultiems giminaičiams.

Šeštadienį, apie pusę dešimtos vakaro, konfliktas, į kurį teko įsikišti policijos pareigūnams, kilo Žemaitijos gatvės namo bute. Pirminiais duomenimis, 33-ejų metų neblaivus (2,36 promilės) vyras sumušė savo sugyventinės sūnėną. 17-metis nukentėjusysis į gydymo įstaigą nesikreipė.
Sekmadienio pavakarę Užlieknėje kilo konfliktas tarp dviejų brolių. 43-ejų metų vyras, kuriam nustatytas 1,47 promilės girtumas, sumušė dvejais metais vyresnį brolį (0,55 promilės girtumas). Įtariamasis buvo sulaikytas dviem paroms ir uždarytas į Šiaulių policijos areštinę.
Praėjusią savaitę mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo 4 ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo. Statistika rodo, kad tokie incidentai sudaro beveik trečdalį mūsų rajone registruojamų nusikalstamų veikų: per dešimt šių metų mėnesių rajone buvo užregistruotos 586 nusikalstamos veikos, iš jų 157 – susijusios su fizinio skausmo sukėlimu arba nežymiu sveikatos sutrikdymu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto