Girtiems vairuotojams – teismo nuosprendžiai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių apylinkės teismas jau nuteisė du vairuotojus, kurie už tai, kad vairavo neblaivūs (daugiau kaip 1,5 promilės), buvo baudžiami ne pagal Administracinių teisės nusižengimų kodeksą, o buvo patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Vienas iš pirmųjų šiais metais į policijos pareigūnų rankas pakliuvo 34-erių metų A. Ž. Sausio pirmąją, apie pirmą valandą dienos, Krakiuose, Krakių gatvėje, jis buvo sustabdytas prie automobilio „Renault Espace“, priklausančio P. V., vairo, ties įvažiavimu į namo kiemą.
Iš karto policijos pareigūnai alkoholio tikrintuvu jam nustatė 1,64 promilės girtumą, o nuvežus į ligoninę, jo kraujyje nustatyta 2,05 promilės etilo alkoholio. Prie mašinos vairo jis sėdo neturėdamas teisės vairuoti.
Mažeikių rajono apylinkės teismas vyrą pripažino kaltu padarius nusikalstamą veiką ir paskyrė galutinę bausmę – laisvės atėmimą keturiems mėnesiams.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Girtiems vairuotojams – teismo nuosprendžiai”

  1. zemaic-dzonui parašė:

    tau dzoni man atrodo pachmielas kiekviena diena galetu but su tokiu mastymu matosi kad galvoje vakumas nu bent rasai be klaidu turbut padarei pachmiela kad rankos nedreba…vafliu gimes tortu nebusi..

  2. Dzonui parašė:

    dzonas kausas yra jei toks mastymas.

  3. Dzonas parašė:

    Kaip tie teisejai nesupranta, kad gerimas yra nacionalinis paveldas, nacionaline vertybe. Laikas keisti istatymus. Manau turetu buti atskira pasalpa pochmelui. Zmogelis nepadaro pochmelo, pridaro labai daug negeru dalyku

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto