Girto jaunuolio kelionė nutrūko… tvenkinyje

Neblaivaus viekšniškio automobilis Palnosuose įvažiavo į tvenkinį. Nuotrauka iš policijos archyvo

Pirmadienio popietė nelaimingai susiklostė devyniolikmečiam viekšniškiui: jo vairuojamas automobilis Palnosuose įvažiavo į vandens telkinį.

Draugo neparvežė

Pareigūnai, atvykę į avarijos vietą, prie automobilio „Nissan 100 NX“ sutiko viekšniškį A. J., kuris prisipažino vairavęs automobilį. Vairuotojo pažymėjimo neįgijusiam jaunuoliui nustatytas 1,02 promilės girtumas.
Vairuotojas pareigūnams paaiškinime teisinosi važiavęs į šią gyvenvietę dėl to, kad reikėję parvežti girtą draugą, kuris nebepaėjo. Kelkraštyje buvusi duobė, jis norėjęs ją aplenkti, nesuvaldęs mašinos ir įvažiavęs į tvenkinį.

Į kelią išbėgo stirna

Pirmadienio rytą kelyje Mažeikiai–Laižuva netikėtai nutrūko kelionė automobiliu urvikiškiui G. R. Nors šioje kelio atkarpoje nėra įspėjamojo kelio ženklo „Laukiniai žvėrys“, netikėtai iš dešinėje esančio keliuko išbėgo stirna ir susidūrė su automobiliu „Peugeot 306“.
Avarijos metu apgadintas automobilis, tačiau nuostolius atlygins draudimas – transporto priemonė buvo drausta kasko draudimu.

Aiškinasi avarijos aplinkybes

Vis dar nagrinėjama byla dėl birželio 21-osios vakarą įvykusios avarijos, kai kelyje Mažeikiai–Tauragė buvo sužalota dviratininkė. Pirminiais duomenimis, apie pusę dešimtos vakaro 49-erių metų Latvijos pilietės vairuojamas automobilis „MB Vito“ su priekaba kliudė ta pačia kryptimi važiavusią 44-erių metų Pavasario gatvės gyventoją ir ją partrenkė.
Policijos pareigūnai prašo atsiliepti tuo metu pro šalį važiavusius liudininkus. Žinoma, kad tuo metu ten buvo sustojęs baltos spalvos mikroautobusas. Mačiusieji avarijos aplinkybes kviečiami atvykti į rajono kelių policijos poskyrį Gamyklos gatvėje.

2 Atsakymai į “Girto jaunuolio kelionė nutrūko… tvenkinyje”

  1. Labdeinele parašė:

    geraij kad mano poilsio vieta isliko sveika

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Nu ka as galiu pasakyti,,, Prakeikti tie palnosai yra tokioms avarijoms lygioje vietoje :p

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto