„Gladiatorių“ arena – senamiesčio parkas

Urtės MILČIŪTĖS nuotr.

Senamiesčio parko riedlentininkų aikštelėje ketvirtą kartą vykęs gatvės gimnastų turnyras „Street Workout Mažeikiai – Sezono uždarymas 2021– Gladiatorių kovos“ dalyvius pasitiko atnaujintomis taisyklėmis.

Vykdė kvalifikacijos atranką

Norą dalyvauti gatvės gimnastų turnyre išreiškė 19 šiuo laisvalaikio pomėgiu užsikrėtusių jaunuolių iš visos Lietuvos, keturi jų atstovavo Mažeikiams. Šiemet jų laukė naujovė – visiems dalyviams renginio pradžioje buvo suteikta po dvi minutes – parodyti teisėjams, ką moka, ar yra verti tęsti kovą. Į kitą etapą iš viso būrio pateko tik 12 jaunuolių.
Asociacijos „Mažeikių gatvės gimnastai“ vadovas Marius Kazlauskas „Santarvei“ sakė, kad gatvės gimnastų pasirodymą balais vertino penki teisėjai. Kiekvienas stebėjo sportininko kombinacijas, dinamiką, kūrybiškumą, jėgos dinamiką ir statiką. Į kitą etapą patekęs dvyliktukas jau tęsė gladiatorių kovas – daugiausia balų surinkęs dalyvis kovojo su mažiausiai balų surinkusiu, tik laimėtojas tęsė pasirodymą.

Sukliudė rankos trauma

Į dvyliktuką prasimušė du mažeikiškiai – Renaldas Popovas ir Mantas Šiaulys. Praėjusiais metais Lietuvos gatvės gimnastikos čempionate antrą vietą užėmęs M. Šiaulys ir savo gimtajame mieste nužygiavo iki finalininkų trejeto, užėmė trečią vietą, R. Popovas iš varžybų pasitraukė po pusfinalio kovų.
„Pernai analogiškame turnyre likome be prizinių vietų, todėl džiugu, kad Mantas sugebėjo šią klaidą ištaisyti. Finale jam buvo nelengva – pusfinalyje patyrė rankos traumą, todėl kovoje dėl pirmosios vietos, kuria šį kartą džiaugėsi Alytaus rajono atstovas Rokas Tamašauskas, Mantas negalėjo rungtis visa jėga, kas yra svarbu gatvės gimnastikoje“, – pastebėjo M. Kazlauskas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*