Gražiausia Mažeikių mergina sutvarkytų miesto parkus ir atidarytų kino teatrą

Mažeikiškei Ernestai Stulpinaitei grožio konkursas buvo tik savo jėgų išbandymas. Gražiausios mažeikiškės titulą bei publikos simpatijas pelniusi septyniolikmetė įsitikinusi, kad gyvenime vien grožio nepakanka. Ji labiau vertina tuos, kurie spinduliuoja vidinį žavesį ir turi didesnių tikslų, nei būti grožio industrijos atstovais.


– Kaip jautiesi pelniusi gražiausios mažeikiškės titulą?
– Nesitikėjau laimėti. Labai nustebau. Visos buvome labai gražios, draugiškos, vertos laimėti. Maniau, kad nesu verta tų dviejų titulų. Bet kai laimėjau, džiaugiausi neapsakomai. Laiminga buvau. Ir mamos svajonę išpildžiau. Mama prieš dvidešimt metų irgi norėjo dalyvauti „Mis Mažeikiai“ konkurse, bet jai pritrūko drąsos.
Savo biografijoje būtinai pažymėsiu šį laimėjimą. Liks labai gražus atsiminimas – ir savo vaikams parodysiu, ir pati pasidžiaugsiu.
– Kodėl pasiryžai dalyvauti konkurse? Juk sakoma, kad grožio konkursai – tuštybių mugės, o juose dalyvaujančios merginos – tuščios ir paviršutiniškos.
– Prieštarauju tokiam teiginiui. Vien grožio nepakanka, reikia ir proto, vidinio žavesio. Mes ten visų pirma einame išbandyti savęs, ir jei būtume tuščios, tai net neišdrįstume dalyvauti. Tokiam konkursui reikia labai daug drąsos. Buvo sunku. Kojos rankos drebėjo. Prieš prisistatymą pamiršau net savo žodžius. Bet nieko, išsisukau.
Aš scenos žmogus, bet gal ta auditorija… Nesu kalbėjusi, save pristačiusi prieš tiek žmonių. Buvo nedrąsu. Nugalėjau save ir dabar esu labai savimi pasitikinti. Didžiuojuosi, kad įveikiau savo baimę.
Draugai labai džiaugėsi, kad laimėjau, visą laiką mane drąsino eiti tolyn. Buvo ir labai piktų komentarų. Visokių žmonių yra ir visokių nuomonių bus. Buvo keli atvejai, kai maniau: viskas, nebedalyvausiu, nebeisiu ten. Bet mama padrąsino ir draugai įkvėpė ryžto, kad viskas bus gerai. Sulaukiau palaikymo. Smagu.
– Tai koks gi žmogus yra gražiausia mažeikiškė? Papasakok apie save.
– Draugiška, linksma, patinka bendrauti, mėgstu humorą, esu aktyvi, nevengiu organizacinių dalykų, nepraleidžiu renginių mokykloje.
Pagal horoskopą esu Jautis. Taigi esu labai užsispyrusi, visada siekiu savo tikslų.
– Kas Tau yra didžiausias autoritetas? Kokiomis asmenybėmis žaviesi?
– Aišku, labai žaviuosi savo mama. Man mama visada bus pati gražiausia, iš jos paveldėjau grožį. Matėte, kokia mano mama (juokiasi)! Ji yra mano autoritetas, patarėja ir geriausia draugė. Mane žavi jos užsispyrimas, ji visada siekia savo tikslų.
Labai patinka „Mis Lietuva 2007“ Jurgita Jurkutė. Iš toli galima pajusti jos vidinį grožį. Atrodo mielas, šiltas žmogus. Labai daug ko galėčiau pasimokyti iš jos. Ryžto, drąsos pasisemčiau iš išrinktosios prezidentės Dalios Grybauskaitės.
– Minėjai, kad esi aktyvi, scenos žmogus. Ką veiki dar be to, kad mokaisi Pavasario vidurinėje mokykloje?
– Jau dešimt metų šoku „Kauškučio“ kolektyve. Su „Kauškučiu“ aplankiau daugybę šalių. Pirma kelionė buvo į Slovakiją. Buvau Italijoje, Prancūzijoje, Turkijoje, šią vasarą išvykstame gastrolių į Portugaliją. Labai laukiu, noriu, kad greičiau ateitų tas laikas. Dabar ruošiuosi dainų šventei.
Sportuoju. Mokykloje esu įtraukta į geriausių sportininkų dešimtuką. Labai mėgstu piešti. Bet didžiausias mano talentas yra šokti. Labiau mėgstu pramoginius šokius, bet neatsisakau ir tautinių.
– Kitais metais būsi vienuoliktokė. Ar jau apsisprendei, ką studijuosi?
– Norėčiau mokytis choreografijos, nes šokis yra mano gyvenimo būdas. Man labai patinka šokti. Svajoju ir apie Kūno kultūros akademiją, nes ir sportuoti labai mėgstu. Bet, manau, tai liks tik mano pomėgis. Norėčiau ko nors rimtesnio. Gal į mediciną, o gal į teisę… Nesu dar apsisprendusi.
– Tikriausiai Tavo gyvenimo tikslas nėra būti šou verslo ar grožio industrijos atstove?
– Visų pirma tikiuosi gerai baigti mokslus, įstoti į universitetą, susirasti darbą, turėti gražią šeimą ir tiesiog gražiai gyventi. Save po dešimties metų įsivaizduoju kaip gražią dviejų vaikų mamą. Nesieju savo ateities su grožio industrija.
Nesu gavusi jokių pasiūlymų iš grožio pasaulio atstovų, o jei ir gaučiau, abejoju, ar sutikčiau dalyvauti.
Pasiruošti grožio konkursams reikia labai daug laiko ir lėšų. Esu labai dėkinga krikšto mamai Gitanai Gustienei, kad padėjo pasipuošti renginiui, už pagalbą rengiantis talentų konkursui – šokio partneriui pusbroliui Raimondui Končiui, vadovėms Jolantai Tendienei, Ramunei Zelbienei, Danguolei Dapšytei, Gintarei Valaitytei.
– Ar „Mis Mažeikių“ titulas Tave įpareigoja?
– Nesijaučiu įpareigota. Tačiau negalėčiau į gatvę išeiti nepasidažiusi. Pastarąją savaitę jaučiu žmonių dėmesį.
– Kaip manai, ar gražiam žmogui gyventi lengviau? Ar pasitelkus grožį ir žavesį lengviau siekti savo tikslų?
– Nemanau. Svarbiausia yra vidinis grožis. O išorė ir yra tik išorė. Nesilankau grožio salonuose. Svarbiausia yra kitiems skleisti vidinį grožį ir gėrį.
– Kokias žmogaus savybes labiausiai vertini?
– Man gražiausia yra žmogaus akys. Sutikusi žmogų visada žiūriu į akis. Visada atkreipiu dėmesį, ar žmogus tvarkingas. Pritariu patarlei, kad sutinka pagal išvaizdą, išlydi pagal protą.
Norėčiau, kad žmonės būtų draugiškesni vieni kitiems. Labiau padėtų vieni kitiems. Dabar žmonės užsidarę, užsisklendę savyje. Kai nuvažiuoji į kitas šalis, pamatai žmogų, ir jis tau šypsosi. Nuotaiką iš karto pakelia. Parvažiuoji į Lietuvą, ir vėl susirūpinę veidai…
Pesimistiškiems žmonėms patarčiau daugiau bendrauti, dažniau susitikti vieniems su kitais, nesėdėti užsisklendus namuose, o išeiti į lauką, suvalgyti porciją ledų ir džiaugtis gyvenimu.
– Jei būtų Tavo valia, ką norėtum pakeisti Mažeikiuose?
Norėčiau, kad labiau tausotume gamtą, kad visur būtų švaru, tvarkinga. Pavyzdžiui, ir pati aplinka svečiose šalyse tvarkingesnė būna. Tiesiog malonu vaikščioti.
Vis dėlto norėčiau gyventi Vilniuje arba Klaipėdoje. Ten daugiau veiksmo. Pas mus, Mažeikiuose, galėtų būti kažko daugiau. Kad ir tas konkursas paįvairino miesto kasdienybę. Palaikau šią iniciatyvą.
Draugai, kurie nešoka, nedainuoja, nesportuoja, paprasčiausiai „šlifuoja gatves“. Eitų į šokius, sportuotų, bėgiotų vakarais, praleistų laisvalaikį kitaip. Greičiau laikas praeitų.
Norisi veiklos. Kiek žinau, Mažeikių jaunimas labai nori kino teatro. Jei būtų mano valia, atidaryčiau kino teatrą. Aš nežinau, kodėl anksčiau niekas nėjo į kiną. O dabar visi nori.
Sutvarkyčiau parkus. Yra parkų mūsų mieste, bet ar juose lankosi kas nors? Reikia švaros. Trūksta mums dar kultūros…
Jono STRAZDAUSKO nuotr.: Du titulus pelniusiai E. Stulpinaitei svarbiau ne išorinis, bet vidinis žmogaus grožis.

One Reply to “Gražiausia Mažeikių mergina sutvarkytų miesto parkus ir atidarytų kino teatrą”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Smagu,kad Mazeikiete kazko pasieke.Bet esu maciusi diame ir grazesniu paneliu mano akimis nenoriu izeidti;cia tik mano nuomone.O kad grazuole tvarkytu parkus,tikrai neregetas dalykas,gsl ,kaip pties rinkimus reikia tik kazka kalbeti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto