Greičio mėgėjus tramdys matuokliai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kova su greičio mėgėjais įsibėgėja – šalyje įrengiami naujos kartos matuokliai – tiek momentiniai, tiek vidutinio greičio.
Tris tokias greičio kontrolės priemones numatyta įrengti ir mūsų rajone.

Pagausės greičio matuoklių

Lietuvos automobilių kelių direkcija informavo, kad šiuo metu 50-yje valstybinės reikšmės kelių ruožų įrengiama 70 naujos kartos momentinių greičio matuoklių ir 100 vidutinio greičio matuoklių. Šios priemonės prisidės prie kitų valstybinės reikšmės keliuose veikiančių 50 vidutinio greičio matavimo sistemų, kurios jau veikia 25-iuose ruožuose.
Naujieji matuokliai matuos ne tik greitį, bet ir tikrins techninės apžiūros galiojimą, civilinės atsakomybės draudimą, kelių naudotojo mokesčio sumokėjimą.
Iki kitų metų pavasario planuojama įrengti dar 112 vidutinio greičio matuoklių, kurie matuos greitį 56 ruožuose.

Įrengs ir mūsų rajone

Greičių matuoklių įrengimo vietos buvo nustatomos atsižvelgus į kriterijus, svarbiausiais iš kurių buvo vidutinis metinis paros eismo intensyvumas ir eismo įvykių skaičius. Vietos kriterijai buvo skaičiuojami balais, iš viso vertinta pagal aštuonis kriterijus.
Mažeikių rajone numatyta įrengti momentinius greičio matuoklius Mažeikiuose, Pumpurų ir Laisvės gatvių sankryžoje, o taip pat Užlieknėje, Pušyno ir Medžialenkės gatvių sankryžoje. Vidutinio greičio matuoklis bus įrengtas kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė atkarpoje nuo Tirkšlių miško pabaigos iki tilto per Pašerkšnės tvenkinį, vidutinis greitis bus fiksuojamas kiek daugiau kaip šešių kilometrų ruože.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Greičio mėgėjus tramdys matuokliai”

 1. vidas parašė:

  Todėl , kad iš visų kandidatų į 2020m. seimo rinkimus Mažeikių apygardoje L.Nagienė pats blogiausias variantas.

 2. Siaip to Vidas parašė:

  Sakykit gerbiamasis, kodel tamsta net nevauktelejot, kada (galimai) vagis bebras, per mero rinkimus pareiske – Klasteris? Akmene netoli, kam reiks, tas ten nuvaziuos…….Ir toks (galimai) padugne, vel meru norejo but??? Ir uz toki dar nemazai balsavo??? Kitas gi zadejo namu darbus atlikt, tada klasteris jau tikrai bus… Ir vel i Seima lenda. Va kur tikrieji musu “sviesuliai”, bet jums, kaip matau, tik Nagiene uzkliuva….

 3. Ale isvisa parašė:

  Mazeikiai yra grynas nagu ir bebru mirstas

 4. Vidas parašė:

  Iš Nagienės video “ Daug kalbų apie mane. O kaip yra iš tiesų? “:

  Jus minite , kad Savivaldybėje buvo neapskaityta turto už 22 milijonus .Taip, tai blogai , bet daugiau nepateikėte apie tai jokios informacijos .Gal tas turtas- tai savivaldybės pastatas, kuris tebebuvo KGB balanse , bet jums pakeitus „kailį“ nusprendėte iš KGB balanso paiimti savivaldybės pastatą. Gal tas turtas buvo neapskaičiuotas dėl kokios nors klaidos ,netyčinio apsirikimo, ar kitos priežasties, t.y. jis buvo neapskaitytas neturint tikslo iš neapskaityto turto pelnytis ar jį pasisavinti .Sutinku su jumis , kad visas turtas turi būti apskaitytas ir džiaugiuosi , kad Jūs tai sutvarkėte .Tačiau, gal Jūs jį apskaitėte vedama kažkokių savo asmeninių intersų , nes jūs esate protinga ir, mano nuomone, savanaudė. Kitą dieną bus tęsinys

 5. Vidas parašė:

  Kadangi užblokavote mane savo facebook paskyroje , dėl mano nuomonės apie Jus, tai apie jus rašysiu čia ir kitur .
  Iš Nagienės video “ Daug kalbų apie mane. O kaip yra iš tiesų? “:
  „-Prasidėjus rinkiminei kompanijai daug sužinojau apie save …“.
  Prašom dar informacijos apie jus.
  Buvo išrinktas pilkas meras ir tikriausiai, todėl pasirinko pavaduotojas – tobulą biurokratę ir romeristę , o administracijos direktore paskyrė Jus . Jūs kaip seserys Grajos: per visas tris tik vienos smegenys ir tos pačios visados pas jus. Bus tęsinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*