Gydymo įstaigoms pristatyta finansinė parama

Su pirminės sveikatos priežiūros įstaigomis buvo aptartos papildomo finansavimo galimybės. Autorės nuotrauka

Pirminės sveikatos priežiūros įstaigos turi galimybę pasigerinti sąlygas, pasinaudodamos Europos Sąjungos parama. Rajonui jos skirta šiek tiek per pusę milijono eurų.

Šių gydymo įstaigų vadovai buvo pakviesti į Savivaldybę, kur tartasi apie šių lėšų panaudojimą, programų rašymą, projektų įgyvendinimą, partnerių pasirinkimą.
Savivaldybės administracijos Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėja Sandra Ramanauskienė informavo, kad bus įgyvendinami trys projektai. Rajone yra devynios pirminės sveikatos priežiūros įstaigos, tad numatyta, kad vieną projektą įgyvendins partneriais tapsiančios trys įstaigos.
Jau susitikimo metu kilo kai kurių vadovų nepasitenkinimo dėl tokios partnerystės. Vedėjos teigimu, jeigu nepavyks tarp savęs susitarti, pinigai gali nukeliauti į kitas savivaldybes.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Gydymo įstaigoms pristatyta finansinė parama”

  1. duodate pinigų-,ar atliekate griežtą veiklos kontrolę parašė:

    Posėdžio stalo gale sėdi šeimos centro vadovė,o gal ir savininkė. Danties gydymas, kanalų valymas -150 eur. Kvitai, sąskaitos nerašomos ir nepateikiamos. Ar kontroliuojantiems nemokamai tvarkomi?

  2. duodate pinigų-,ar atliekate griežtą veiklos kontrolę parašė:

    Stalo gale sėdi šeimos centro vadovė,o gal ir savininkė. Danties gydymas, kanalų valymas -150 eur. Kvitai, sąskaitos nerašomos ir nepateikiamos. Ar kontroliuojantiems nemokamai tvarkomi?

  3. kalbama ne apie veiklos optimizavimą parašė:

    bet apie Kretingos maisto ir pan. savų chebrelių išlaikymą. Valio. Beje mano verslui taip pat reikia paramos.Interesai gali būti vieši ir labai reikalingi visiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto