Gyvenamasis namas Auksodėje užgesintas laiku

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį Auksodėje užsidegusį gyvenamąjį namą pavyko užgesinti. Name buvęs vaikas apdegė ranką.

Tiriamos gaisro aplinkybės

Pirmasis šią savaitę Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje užfiksuotas incidentas įvyko pirmadienio rytą apie pusę aštuonių – gautas pranešimas, kad Auksūdyje dega gyvenamasis namas.
Beįsiplieskiantį gaisrą pavyko laiku numalšinti – degančią perdangą ir vieną sieną užgesino arčiausiai šios gyvenvietės esančios Laižuvos ugniagesių komandos vyrai, atskubėję mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai jiems padėjo tik ardymo darbuose.
Pirminiais duomenimis, namuose tuo metu buvo tik vaikai, ugnis kilo bandant užkurti krosnį. Vienas vaikas apdegė plaštaką, jis buvo išvežtas į Mažeikių ligoninę, gaisro aplinkybes tiria priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnai.

Padegė šiukšlių konteinerius

Praėjusį šeštadienį apie degančius šiukšlių konteinerius mūsų rajone pareigūnams pranešta net kelis kartus. Paryčiais degė šiukšlės prie Gabijos tako. Kitas incidentas buvo gerokai rimtesnis –  pareigūnų ekipažui atvykus prie Pavasario gatvės 35-ojo namo, didysis šiukšlių konteineris jau liepsnojo atvira liepsna. Šėlstančią tarp šiukšlių ugnį ugniagesiai gelbėtojai tramdė apie pusvalandį.
Kiti du degantys šiukšlių konteineriai buvo pastebėti Krakiuose ir Mažeikiuose, Taikos gatvėje. Prie šios gatvės ketvirtojo namo policijos pareigūnai pagavo nepilnametį, kuris įtariamas šio konteinerio padegimu, kitas spėjo pasprukti.
Sekmadienį užfiksuoti du pranešimai apie kaminuose degančius suodžius, kurie kėlė grėsmę pastatams Fermos kaime ir Reivyčiuose.
Poskyrio pareigūnai informuoja gyventojus, kad bus imtasi griežtesnių priemonių, jeigu ir toliau bus fiksuojami tokie nusižengimai priešgaisrinės saugos taisyklėms. Už tai bus skiriamos piniginės baudos nuo dvidešimt penkių iki dviejų šimtų litų.     

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto