Gyventojai neskuba įsiteisinti kiemų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savivaldybės administracija yra parengusi daugelio daugiabučių namų sklypų planus, bet tapti jų nuomininkais ar savininkais mažeikiškiai neskuba.
Nacionalinės žemės tarnybos duomenimis, žemės nuomos sutartis yra sudariusios tik keturios  gyvenamųjų namų bendrijos ir du pavieniai asmenys.  
Nors tokios sutartys daugiabučių gyventojams suteiktų galimybę spręsti, kaip tvarkytis savo kieme, tačiau žmonės bijo naujų mokesčių.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Daiva Štakonaitė informavo, kad daugiabučių gyventojai jau turi galimybę įteisinti naudojamus sklypus ir po to tapti jų savininkais ar nuomininkais.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

10 Atsakymų į “Gyventojai neskuba įsiteisinti kiemų”

 1. Jorė parašė:

  Kodėl vieniems namams sutvarkyta aplinka, įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, o kitiems – nieko. Manau, kad savivaldybėje turėtų būti tikri gaspadoriai – sutvarkyti visiems kiemus, pravažiavimus. Tada gyventojai sutiktų privatizuoti ar nuomoti. Gėlę pasodinti ne problema. Tik kodėl Mažeikiuose vienėms viskas, kitiems nieko. Baikit diskriminaciją!

 2. brrr parašė:

  o ka daugiau skrabes veiks be lojimo ant kaimynu burbos 5 ir ne tik , tad tegul ir laizo aplinka, o ne lojimu uzsiima

 3. tošė parašė:

  Kai kurie namai apsitvėrė savo teritorijas, jeigu visi taip apsitvers, kaip atrodys??????????????

 4. skaitytoja parašė:

  Sakykit, ar po įteisinimo bus galima praeiti šaligatviu iki savo namo?
  Vieno namo gyventojai jau anksčiau savavališkai buvo pasistatę kelio ženklą. Liko tik jį ženklinantis stulpas;)…

 5. to gražu parašė:

  ir taip moterytės tvarko tuos rūtų darželius prie daugumos daugiabučių. Čia ne tam tas įteisinimas skirtas, kad gėlių pasisodinti prie namo.

 6. Grazu parašė:

  Malonu praeiti senamiestije pro BUrbos 5 namo teritorija ten moterys graziai tvarkosi daug geliu visada nupiauta zole visur svaru , pavesine supines vaikams zodziu grazu kaskart eidama pro sali sustoju ir pasidziaugiu .Reiktu daugiau iniciativos ir kitiems musu miestelio daugiabuciams.

 7. E.V. parašė:

  Sugalvota priežastis tam, kad taip ir nesutvarkyti kiemų važiuojamosios dalies. Įteisinkit, piliečiai, nuosavybę ir asfaltuokit kiemus patys už savo pinigus. Labai įdomu būtų sužinoti, kur dingsta pinigai, skirti kiemų asfalto dangos remontui.

 8. Rita parašė:

  Debilu saika ,kazkas is namo nusipirks o paskui mokesim uz masinos pastatyma,nejaugi dar tokiu kvailiu butu kur sutiktu,o gudruoliais koks gal sugalvot rinkt parasiukus,,bet nebukim kvsili patys ir nesirasykim,.

 9. nah parašė:

  tokio NT tai tikrai man nereikia

 10. hm parašė:

  O kas paskui? Nauji mokesciai ir baudos uz nesusitvarkyta teritorija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto