Gyventojai šaukia „SOS“ dėl sankryžos

Gyventojai dėl šioje vietoje saugiam eismui keliamo pavojaus kreipėsi tiek į valdžios atstovus, tiek į kelininkus, tačiau nieko paguodžiančio neišgirdo. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Sodų bendrijos „Šaltinėlis“ gyventojai kreipėsi į įvairias institucijas, kad būtų įrengtos papildomos eismo saugumo priemonės avaringoje Šaltinėlio gatvės ir Kurmaičių sankryžoje.
Gauti atsakymai nekonkretūs ir savo saugumu besirūpinančių žmonių nenuramino.
Vietos valdininkais nusivylę gyventojai pasiryžę toliau tęsti pagalbos paieškas.

Rūpi eismo saugumas

Dar šių metų balandžio pabaigoje sodų bendrijos „Šaltinėlis“ gyventojai ir valdyba kreipėsi su prašymu į rajono Savivaldybę dėl kelyje Mažeikiai – Skuodas esančios sankryžos Šaltinėlio gatvė –Kurmaičiai sutvarkymo.
„Mūsų sodų bendrija yra viena iš didžiausių rajone ir šioje sankryžoje vyksta labai intensyvus automobilių ir pėsčiųjų eismas, ypač vadinamuoju piko metu ir ryte apie dešimtą valandą. Tuo metu sustoja autobusas Mažeikiai – Skuodas, ir iš jo ant pagrindinio kelio pasipila apie dvidešimt- trisdešimt pėsčiųjų. Ypač ši problema aktuali vasarą. Šioje sankryžoje prieš keletą metų žuvo vaikas ir beveik kiekvieną mėnesį įvyksta po avariją“, – „Santarvei“ pasakojo sodų bendrijos „Šaltinėlis“ valdybos pirmininkas Kazimieras Girdenis.

Prašymas pasiekė kelininkus

Gyventojai prašo sankryžoje įrengti pėsčiųjų perėją bei apšvietimo atramą. Jų nuomone, dėl tokio nelygaus sankryžos išsidėstymo turėtų būti įrengta žiedinė sankryža – esą toli pavyzdžių ieškoti nereikia – Skandinavijos šalyse tokiose sankryžose visur įrengti žiedai.
„Kitais metais Savivaldybė pažadėjo sutvarkyti Šaltinėlio gatvės keturių šimtų metrų atkarpą su pėsčiųjų taku, mes savo lėšomis pasidarėme geodezinius matavimus, tad yra visos sąlygos tuo pačiu rekonstruoti ir  šią sankryžą“, – teigė prašyme valstybės įmonei „Telšių regiono keliai“ sodų bendrijos valdybos pirmininkas.

Plačiau apie tai skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

7 Atsakymai į “Gyventojai šaukia „SOS“ dėl sankryžos”

 1. Demesio, parašė:

  ziedine sankryza neisvengiamai reikalinga Pavenciu ir Sedos gatviu susikirtime. Butent ten , is Pavenciu gatves ilysti i Sedos gatve be rizikos neimanoma !!!!!!!!!

 2. Ponas parašė:

  Reikejo pirkt nama mieste o ne soduose ir nereiketu verkslent:)

 3. Glušai parašė:

  Ką renkam – tą ir turim. Pažiūrėkit kas pas mus taryboje – PENSININKAI IR TIPO MILIONIERIAI.

 4. Runkelis parašė:

  Jau savivaldybė rekėtavo Kurmaičių sodų pirmininkus,kad sodų savininkai mokėtu po 20 eurų valstybinio kelio tvarkymui,gąsdino,kad nutrauks autobusų maršrutus.Blogai,kad mūsų soduose negyvena tautos išrinktieji,o tik eiliniai mokesčių mokėtojai,kurie apkrauti neteisėtais papildomais atliekų tvarkymo mokesčiais.Sąskaitas siunčia,bet konteinerių nematyti.Gyvendamas bute,mokėdamas ir taip užkeltą mokestį kogero turiu dar važiuoti į sodą ir ten padaryti kaku prie nesančių konteinerių .

 5. jo parašė:

  tai tiesa,bet valdžiai tai nerūpi,į Kurmaičių sodus ir kelias koks baisus vien duobės,nieko nedaro ,o tik grąžina gatves mieste,tai manau,kad reikia atsižvelgti ir į sodų bendrijas,juk ten jau dabar gyvena labai daug žmonių

 6. gediminas parašė:

  tikra tiesa,Algimanto komentare ir dar nereikes nauju metu girlijandu gatves puosti ,uzteks sviesoforu mirgejmo

 7. Algimantas parašė:

  Jo, jo, kelkit visi tą klausimą, tai tie savivaldybės bedarbiai tuoj šviesoforą( kaip prie Ąžuolo) suprojektuos, galėsim dar vieną didmiesčio įvaizdį turėti. Juk matyt tais šviesoforais to norima? Spūstys ir kamščiai jau tampa norma tokiame didmiestyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto