Gyventojams nemokamai atsivers ES lėšomis finansuojami objektai

Nuotrauka iš LR finansų ministerijos tinklalapio

Siekiant paskatinti piliečių domėjimąsi Europos Sąjungos (ES) investicijomis ir jų teikiama nauda, Lietuvoje, kaip ir kitose ES šalyse, gegužę organizuojamos atvirų durų dienos.

Skaičiuojama, kad šiemet gegužės 4–18 d. nemokamai gyventojams duris atvers daugiau nei dešimt įvairios paskirties objektų, neseniai atnaujintų ar rekonstruotų ES lėšomis.
Nemokamai apsilankyti bus galima turistinės, socialinės, aplinkosaugos bei mokslinės paskirties objektuose: Medžių Lajų take ir regioninio parko lankytojų centre Anykščiuose, taip pat Eismo informacijos centre Vilniuje, kur visi besidomintys turės galimybę sužinoti apie naujausius ir įdomiausius projektus.
Be to, lankytojus į atvirų durų dieną Kaune kviečia ir  Vytauto Didžiojo universitetas, kur pristatys Pasaulio Lietuvių universiteto idėjos realizavimą.
Šiuos ir kitus „Europa mano regione“ renginius ir informaciją apie juos galite rasti www.esivesticijos.lt renginių skiltyje.
„Europa mano regione“ – tai Europos Komisijos iniciatyva, kurios tikslas – paskatinti piliečius sužinoti daugiau apie ES investicijas juos supančioje aplinkoje.
Renginiai vyks visą gegužės mėnesį visose ES šalyse, paminint ir gegužės 9 d. – Europos dieną.
Parengta pagal LR finansų ministerijos inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto