Gyventojus atakuoja sukčiai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai gyventojus įspėja, kad sukčiai vis labiau „įsisuka“ į elektroninę erdvę. Pareigūnai pataria: nedelsiant ištrinti gautas įtartinas elektronines žinutes, visada jas vertinti kritiškai, neatsakinėti į jas, neatidaryti jokių nuorodų, neskambinti nurodytais telefonais ir neatskleisti jokių savo duomenų.

});

Pastaruoju metu sukčiai bando pasinaudoti AB Lietuvos pašto vardu: gaunama sms žinutė su kenkėjiška nuoroda https://post–lietuvos.com., ją atidarius, būsite nukreipti į netikrą Lietuvos pašto interneto svetainę, o vėliau prašoma jūsų suvesti bankinės kortelės duomenis.

„Tokios žinutės ypač aktualios tiems, kas užsisakė siuntą, tačiau patariame informaciją apie galbūt tikrai planuojamą pristatyti siuntą pasitikrinti naudojantis oficialia Lietuvos pašto interneto svetaine“, – informuoja pareigūnai.

Tai ne vienintelis būdas, kai bandoma išgauti bankinius duomenis – gyventojai raginami atsiliepti į „Šaukimą į policiją“ ir į laišką būtinai atsakyti per 24 valandas; sukčiai siunčia SMS žinutes, kurias jums tariamai rašo Valstybinė mokesčių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto