Gyvūnų globos draugija sulaukė dovanos

Nuotr. iš gyvūnų globos draugijos archyvo

Mažeikių gyvūnų globos draugijos vadovė, savanorės socialiniame tinkle „Facebook“, draugijos paskyroje, nuolat dalijasi įvairiomis istorijomis apie dingusius, išgelbėjamus, globojamus gyvūnus. Taip pat ir apie įstaigą ištikusius rūpesčius bei džiaugsmus.
Neseniai pasidalyta žinia apie tai, kad prekybos tinklas „Maxima“ padovanojo kačių kraiko. Bet ne mažiau džiaugiamasi ir kitų mažeikiškių įmonių, organizacijų bei pavienių žmonių teikiama pagalba.

Draugijos 2020 metų veiklos ataskaitoje pažymėta, kad per praėjusius metus į gyvūnų globos namus buvo priimti 272 gyvūnai, kurių atsisakė šeimininkai. Iš jų – 168 katės ir 104 šunys. Ne ką mažiau beglobių keturkojų draugija globoja ir šiemet.
Žmonės, auginantys kates, gerai žino, kiek kraiko joms reikia. Todėl ir draugijos atstovės įprastai šį kačių kraiką perka tada, kai jam taikoma nuolaida.
Gyvūnų globos draugijos vadovė Daiva Radzevičienė informavo, kad prekybos tinklo darbuotojai įstaigai paaukojo kraiko, kurio pakuotės sandariai neužsidaro, todėl parduoti jų prekybos tinklų klientams nelabai galima.
„Esame labai laimingi. Padovanoto kraiko užteks maždaug pusantro–du mėnesius. Bent jau kurį laiką nebeturėsime tokio rūpesčio“, – pasidžiaugė pašnekovė.
Organizacija turi ir daugiau rėmėjų, kurie palepina draugijos keturkojus skanesniais kąsneliais, parūpina gyvūnų higienos priemonių.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*