„Gyvybės ir mirties keliu“ bėgo ir mažeikiškiai

Rimos SKRODENYTĖS nuotr.

Sekmadienį Vilniuje 27-ąjį kartą vyko tarptautinis pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“. Bėgime, skirtame pagerbti tautiečius, 1991 metais žuvusius už Lietuvos laisvę, dalyvavo ir būrys mažeikiškių.

Septynių mokyklų atstovai

Tikslaus bėgimo dalyvių skaičiaus jo organizatoriai nežino. Užsiregistravo daugiau nei 8,3 tūkst. įvairaus amžiaus žmonių – karių ir civilių.
Bėgikams išdalinta 7,6 tūkst. vienetų atributikos – apyrankių bei atminimo medalių. Todėl manoma, kad panašiai tiek dalyvių ir bėgo 9 kilometrų „Gyvybės ir mirties keliu“ – nuo Antakalnio iki televizijos bokšto. Šis renginys dėl didžiulio dalyvių skaičiaus vadinamas rekordiniu.
Dalyvauti bėgime buvo užsiregistravę ir 59 mažeikiškiai. Mažeikių rajonui atstovavo pusšimtis Žemaitijos 8-osios rinktinės šaulių iš Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio, Mažeikių Kalnėnų pagrindinių mokyklų, Viekšnių, Sedos Vytauto Mačernio, Židikų Marijos Pečkauskaitės bei Mažeikių Merkelio Račkausko ir Gabijos gimnazijų.

Įspūdžiai – patys geriausi

Gabijos gimnazijos šaulių būriui vadovaujanti Rima Skrodenytė „Santarvei“ sakė, jog renginys ir reginys buvo įspūdingas.

Rimos SKRODENYTĖS nuotr.

„Mano būrio šauliai į šį bėgimą važiavo jau antrus metus iš eilės. Na, o įspūdžiai, kuriuos jaunuoliai parsivežė – patys geriausi. Ir nors 9 kilometrus nubėgti ne visiems buvo lengva, jie distanciją įveikė sėkmingai. Manau, bėgant su dideliu būriu bendraminčių, jaučiant emocinį palaikymą, tai padaryti lengviau“, – „Santarvei“ pasakojo būrio vadovė.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto