Į kovą stojo salės futbolininkai

Iš pagrindų pasikeitusi Mažeikių salės futbolo ekipa „VIP“ naująjį Lietuvos salės futbolo A lygos sezoną pradėjo pralaimėjimu.
Dešimties komandų salės futbolo čempionatą mažeikiškiai pradėjo jau namų aikšte jiems tapusioje Radviliškio sporto arenoje, jų varžove pirmajame ture buvo bendra Naujosios Akmenės ir Šiaulių ekipa „FK Saulės kraštas“.
Pirmieji įvarčiu džiaugėsi mažeikiškiai – aštuntąją minutę pasižymėjo Mantas Rusys. Jau po dviejų minučių svečiai rezultatą išlygino, o antrojo kėlinio viduryje pelnė antrąjį įvartį. Rungtynės baigėsi „FK Saulės kraštas“ pergale rezultatu 2:1.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Į kovą stojo salės futbolininkai”

1. Kazys parašė:

O siaube! Net savo aikšelės futbolininkai neturi… ir mes juos apšaukiame, kad nėra gerų rezultatų! Susimąstykim :)