Į Mažeikių krašto garbės piliečio vardą pretenduoja du kandidatai

Kalvis Algirdas Stankus ir AB „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Michal Rudnicki.

Ketvirtadienį į posėdį rinkosi Mažeikių rajono savivaldybės apdovanojimų komisija. Ji sulaukė keturių paraiškų-pasiūlymų, kam suteikti Mažeikių garbės piliečio vardą. Po diskusijų buvo atrinktos dvi kandidatūros – AB „ORLEN Lietuva“ generalinio direktoriaus Michal Rudnicki ir viekšniškio kalvio Algirdo Stankaus.

Garsūs ir žinomi

Algirdas Stankus savo darbais garsus ne tik Mažeikiuose, Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Jis kartu su savo sūnumis yra įvardijami kaip Tarptautinės kalvystės meno ir amatų šventės Mažeikiuose iniciatoriai bei organizatoriai.
Antroji apdovanojimų komisijos atrinkta kandidatūra Mažeikių garbės piliečio vardui gauti – AB „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Michal Rudnicki. Bendrovei jis vadovauja nuo 2018 m. pradžios. Svarstant jo kandidatūrą, buvo akcentuojamas šio žmogaus asmeninis indėlis į Mažeikių kultūrinį gyvenimą, domėjimąsi juo, o taip pat prisidėjimą prie įvairių renginių bei paramą, kam labiausiai to reikia.
Abi kandidatūros sulaukė nemažai siūlytojų rekomendacijų.

Nutarė metų pradžioje

Po apdovanojimo komisijos sprendimo A. Stankaus ir M. Rudnicki kandidatūros pateiktos viešam balsavimui. Mažeikiškiai, balsuodami internetu iki gruodžio 16 d., galės išreikšti savo palaikymą vienam ar kitam kandidatui.
Šiemet, Savivaldybės tarybos daugumos sprendimu, Mažeikių krašto garbės piliečio vardas buvo suteiktas Gintautui Aleknai – teleoperatoriui, fotografui, keliautojui, ekspedicijų į tremties vietas organizatoriui ir vadovui, bendrijos „Lemtis“ nariui.

4 Atsakymai į “Į Mažeikių krašto garbės piliečio vardą pretenduoja du kandidatai”

 1. Sigitas parašė:

  Lai tas lenkas pirma pradeda teisingai algas moketi,; algos kituose cechuose be virsvalandziu, bet su priedais ir naktinem 750e i rankas, taip darbuotojai verciami dirbti [po30;40 val] virsvalandziu i menesi ‘kad gautu ta1000e i rankas, bet ir tai operatoriams uz virsvalandzius moka tik po triju menesiu, nes jei pasitaiko dirbama sventine diena per tuos tris menesius tai tuos virsvalandzius minusuoja, arba paprasciau pavage.. Manau tie kurie vage nelabai tinka i
  Mazeikiu garbes piliecius?
  As uz A. Stonku

 2. Bruonios parašė:

  Nu tuoke cirka da nemaciau, kad i kandidatus eitom zmuogos, kuris ters su hemija rajuona!!
  Pabandykem patikrinte keik nafta tor mokiete uz tarsa kekveina mienesi?? Ir tada gal pamatysem, kad vesa vaizdoujama parama yr privaluoms muokestis uz tarsa.
  Nenervinket Zemaitiu su sava tokes sprendemas, tegu ta nafta supun su vesas tenas supovusias veikiejes.

 3. ANTANAD parašė:

  UŽ KALVIŲ KALVĮ ALGIRDĄ STANKŲ GARSINANTĮ NE TK MAŽEIKIUS,BET IR LIETUVĄ EUROPOJE JAU NUO SENIAI

 4. labas parašė:

  ką tas lenkas mazeikiams nusipelnė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video