Į Mažeikių vaikų ir jaunimo centrą planuojama sujungti dvi įstaigas

Pirmadienį darbo grupė, vadovaujama Savivaldybės mero pavaduotojos Sigutės Bernotienės, sprendė klausimus, susijusius su Mažeikių vaikų ir jaunimo centro įkūrimu.
Ši nauja įstaiga kuriama Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centro pagrindu.

Nuomonės išsiskyrė

Susirinkę specialistai bandė pakeisti ir sudėlioti naujojo centro nuostatus, kad jie tiktų naujajam dariniui ir išliktų didžioji dalis Mažeikių vaikų ir jaunimo centre šiuo metu teikiamų paslaugų.
Darbo grupės narių nuomonės išsiskyrė, svarstant darbuotojų etatus.
Savivaldybės administracijos siūlymu, Mažeikių vaikų ir jaunimo centre turėtų likti tas pats etatų skaičius, koks dabar yra Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centre. Tačiau turėtų atsirasti du žmonės iš dabartinio personalo ar ateiti naujų žmonių, kurių darbas būtų susijęs konkrečiai su jaunimo centro veikla.
Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centro vadovai nenori su tuo sutikti ir teigia nematantys galimybių perskirstyti etatus.

Atėjo nepasiruošę?

Nors darbo grupė rinkosi ne pirmą kartą, tačiau diskusijos užsitęsė. Kai kurie Savivaldybės specialistai į nuotolinį susitikimą pirmadienį susirinko nepasiruošę. Kaip patys sakė: neįsigilinę į klausimo esmę, nespėję susipažinti su siūlomais nuostatų pakeitimais, neturintys „po ranka“ svarstomo projekto.
Todėl buvo nuspręsta, kad darbo grupė kovo pabaigoje rinksis dar kartą, kai jos nariai bus atlikę „namų darbus“. Pasak grupės vadovės, tuomet ir bus galima priimti konkrečius sprendimus.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Į Mažeikių vaikų ir jaunimo centrą planuojama sujungti dvi įstaigas”

  1. Manau parašė:

    Anonimas teisus., o kad savivaldybė nepasiruošusi-taigi už tai ir pinigus gauna,kad NIEKO GERO NEDARYTI.

  2. Anonimas parašė:

    Skaitau ir nesuprantu iki ko nusigyvenom. Atėjo ir sako, kad viskas bus ok, bet arba du žmonės ima dirbti kitą veiklą, arba ateis kiti du ir pakeis nenorinčius. O tai kas pasakė, kad dabar vykdoma veikla yra bloga???? Toks įspūdis, kad plaukuota ranka mėgina kažką primesti ar prastumti

  3. Toms parašė:

    Eilinis funkcionierių stilius – mėginti naikinti, paskui vis tiek patvarkyt kaip reik patiems. A pamiršot kaip buvo su Nagiene ir Jievaru? Bet čia kaip matau ne pastaroj beda, o pačioj sistemoj ir kas i ja patenk. Db iš foto dvi personos stum kažką vel. Mėgino pradžioj muziejui leist naudotis erdvem ir visus išmest, o sukilus paprastiem žmonėm mėgina jau kažką kabinti(mažint, pertvarkyt ir pan, nekad kurt, tvarkyt, didint). Visais laikais buvo dvi puses dirbantys ir nurodinėjantys. Kai atein ir sako ka daryt, o ne klaus ko reik ar kaip padet

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto