Į pagalbą skubėjo ugniagesiai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienį mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai tris kartus skubėjo į pagalbą mažeikiškiams: įmigusiai šeimininkei padėjo išvengti gaisro, ligos pakirstam vyriškiui – pasiekti medikus.

Antradienio vakarą Mažeikių priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą (PGT) pasiekė Taikos gatvės 20-ojo namo gyventojų pranešimas, kad iš buto antrajame aukšte veržiasi dūmai.

Ištraukiamosiomis kopėčiomis pro langą patekę į patalpas, pareigūnai nuo veikiančios dujinės viryklės nukėlė jau užsidegusį puodą bei pažadino kambaryje kietai įmigusią moterį. Dūmų detektorius bute neįrengtas. 

Kaimynai pasigedo Ventos gatvės 59-ojo namo gyventojo ir apie tai pranešė specialiosioms tarnyboms. Ugniagesiai gelbėtojai į antrame aukšte esantį butą pateko pro langą, kambaryje surado vyriškį, parkritusį be jėgų. Jam pagalbą suteikė medikai.

Žemaitijos gatvės name gyvenančio 58-erių metų vyro artimiesiems neprisibeldus į penktame aukšte esančio buto duris, buvo pranešta Mažeikių PGT. Išpjovę šarvuotųjų durų staktos laikiklius, ugniagesiai gelbėtojai įleido medikus ir policijos pareigūnus. Bute rastas mirusio vyro kūnas be išorinių sužalojimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto