Į šalies kariuomenę – apie 100 mažeikiškių

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rugsėjį Lietuvos kariuomenę papildys didžiausias šauktinių skaičius. Vienas po kito į karinę tarnybą vyksta ir mažeikiškiai.

Nuo pirmadienio nuolatinę privalomąją devynių mėnesių karinę tarnybą pradėjo daugiau kaip pusė tūkstančio šauktinių: 450 jaunuolių tarnaus Rukloje Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotame pėstininkų batalione, dar 70 tarnybą atliks pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ vadovybės kuopoje.
Mūsų rajono jaunuolių šiame antrajame pagal dydį karių šaukime nebuvo. Kaip pranešė Mažeikių karo prievolės ir komplektavimo poskyryje, tądien iš poskyrio išvyko vienas šauktinis iš Naujosios Akmenės.
„Penktadienį į Ruklą turi išvykti dvylikos mažeikiškių šauktinių būrys, kurį sudaro ir savanoriai, ir į sąrašus patekę šauktiniai, nusprendę tarnybą atlikti pirmumo tvarka. Jie taip pat papildys minėto bataliono gretas. Pirmadienį į Ruklą išvyksta trys mūsų rajono jaunuoliai, kurie tarnaus Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotame pėstininkų batalione“, – „Santarvei“ sakė poskyrio viršininkas Mindaugas Jokubas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*