Ieškoma dingusi moteris

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusios savaitės pabaigoje Mažeikių rajono policijos komisariate buvo pradėtos dvi paieškos bylos. Vienas „pražuvėlis“ rastas.

Šeštadienio pavakarę iš S. Daukanto gatvėje esančių namų išėjo ir negrįžo 14-metis paauglys. Jau tyrimo pradžioje policijos pareigūnai minėjo, kad nepilnametis iš namų išeina ir negrįžta ne pirmą kartą. Paauglys buvo surastas ir grįžo į namus.

Policija tęsia 23-ejų metų moters paiešką. Penktadienį, apie pusę trijų po pietų, ji išėjo iš Ventos socialinės globos namų ir negrįžo. Pareigūnai informuoja, kad moteris yra vidutinio kūno sudėjimo, apie 148 cm ūgio, rudų banguotų plaukų, mėlynų akių. Išeidama ji vilkėjo žydrą striukę bei juodą sportinį kostiumėlį. Ieškomą moterį pastebėjusių gyventojų prašoma paskambinti tel. 112.

One Reply to “Ieškoma dingusi moteris”

  1. Anonimas parašė:

    Apie šią dingusią moterį nežinau nieko. Tik noriu pasakyti ,kad penktadienį ėjome su drauge per Sodų parkelį ir pamačiusios vieną jaunuolį, abi stabtelėjo,susižvalgėme.Jaunuolis, su kuriuo prasilenkia buvo identiškai panašus į garbanotą jaunuolį dingusį Vilniuje…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto