Iki Mažeikių vizijos – dar toli

Penktadienį sukako dveji metai, kai Savivaldybės vadovu, daugumos mažeikiškių valia, tapo Antanas Tenys. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį vykusiame Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdyje daugumai svarstytų sprendimų projektų politikai pritarė vienbalsiai.
Šiek tiek kitaip kadenciją įpusėję politikai sureagavo į Tarybos, jos vadovo bei administracijos direktoriaus praėjusių metų veiklos ataskaitas.

Penktadienį sukako dveji metai, kai susirinko ši Taryba, o Savivaldybės vadovu, daugumos mažeikiškių valia, tapo Antanas Tenys.
Mero ir Tarybos veiklos atskaitas A. Tenys pristato jau šeštą kartą.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

28 Atsakymai į “Iki Mažeikių vizijos – dar toli”

 1. ? parašė:

  Kas nori susidereti ,kad Linute leks lauk is tarybos.

 2. :-) parašė:

  Ei, „rimkiukai“, ar nepasprinksit bepūtodami? :-) Klausiat kada žmonės pradės mąstyti – tai jie ir mąsto nebalsuodami už jūsų garbinamąją, kad ir kaip jums norėtųsi, kad būtų kitaip.

 3. Valdzia???? parašė:

  Kokia valdzia??? Siaubas…kai nezino, kad baznycia kaip pastatas nepriduotas?????? Ne, zinokit tikrai kazkas baisaus, dar balsuokite uz tokius…zmones kada pradesite mastyti??? Ar vel isirinksit neziniukus???

 4. Pritariu parašė:

  Tegul „bitutė“ įvykdo savo rinkiminius pažadus dėl klasterio ir sporto arenos. Kitaip jis bus tik eilinis tranas.

 5. Laukiam parašė:

  Laukiam medienos klasterio ir arenos

 6. to to As parašė:

  Kadangi nepriklausau jokiai partijai ir nedirbu bei niekada nedirbau jokioje valstybinėje įstaigoje, tai nelabai supratau jūsų komentarą ir galiu jį vertinti tik kaip eilinį nelabai vykusį bandymą demonstruoti „sąmojį“ :-)
  Negarbinu dabartinės miesto valdžios, bet, kaip sakoma, viskas šiame pasaulyje reliatyvu – palyginus dabartinį merą su prieš tai buvusiu ir kalbėjusiu su dvasiomis, tai šitas tikra darbščioji bitelė bent kiek aptvarkęs miestą. O kai pagalvoji, kas mūsų lauktų į mero kėdę atsisėdus vienai labai aktyviai to siekiančiai poniai, tai net nupurto – labiau savanaudį žmogų vargu ar būtų galima rasti. Suklestėtų ji pati ir galbūt jos draugeliai, bet tikrai ne miestas:-)

 7. Mazeikiskis parašė:

  Labai džiugu futbolo varžybose buvo matyti mero patarėją, pasveikino laimėjusią komandą, tikimės kad supras, kad mažeikiškiams labai svarbi ši sporto šaka. Tikiuosi, kad mūsų vadovams reikia tik švelnaus postūmio, tad palaikykim Juos ir parodykim, kas mažeikiškiams svarbu.

 8. to As parašė:

  Ar jūs iš tikrųjų manote, kad žmonės teigiamai vertina jūsų „darbelius“? Ciniški optimistai :)

 9. As parašė:

  Visiškai pritariu Je – komentarų tekstai tiek vienodi, kad net nekyla abejonių, jog rašyti to paties žmogaus. O ir tą „rašytoją“ atspėti nesunku. Jis net angliškai moka, tiesa, tik v ieną žodį, bet kokį esminį :-)

 10. parašė:

  Manau, kad dabartinė valdžia yra Mažeikių prakeiksmas. Tokios supusios iki šiol dar nebuvo.

 11. Je parašė:

  manau jau persistengta rasant ta pati per tapatiir raso tas pats asmuo.Kai kas jau itarineja,kad vienos ponios darbas.Pirstais nerodysime.

 12. ? parašė:

  kada baigsis Kryžiaus, Čepio, Ostrauskio ir kitų žmonių iš gilios praeities kadencijos tada ir pasieksime Mažeikų viziją gyventi geriau

 13. Mazeikiskis parašė:

  Mieli mūsų miesto vadovai. Tikriausiai iš komentarų suprantat, kad kažko nepadarėt dėl mūsų miesto. Gal daug laiko ir pastangų nukreipta ne ta linkme. Miesto gyventojams labai rūpi sporto arena, o Jūs buksuojat. Ir dėl taip išgarsinto klasterio išėjo šnipštas. Jums atrodo, kad labai stengiatės, o mums, mažeikiškiams taip neatrodo. Persėskit iš automobilių, pereikit pėstute per mūsų Mažeikius, gal pamatysit ko mums trūksta ir ko nesimato važiuojant automobiliu.

 14. E.V. parašė:

  „to asui“. Negalima nesutikti. Išties, kodėl sporto arenas turi Utena, Kėdainiai? Netgi Pasvalys su Prienais, kuriuose nė 10 tūkstančių negyvena, ir tie turi. Mažeikiuose svarsto projektą. Savaitėmis, mėnesiais, metais. Savivaldybėje tik posėdžiauja arba aiškinasi santykius. Darbo jokio. Kada didžiausi miesto „hemorojai“ paskutinį kartą lankėsi daugiabučių kiemuose? Ar jie žino, kaip jie atrodo? Ką veikia tie mūsų išlaikomi patarėjai? Kada pradės veikti žadėtas medienos klasteris? Kada geležinkeliu važinėsim į Rygą? Mieste baisi bedarbystė. Kur naujai steigiamos darbo vietos? Ar atidaryta bent viena nauja įmonė? Kur tos naujos įmonės su šimtais darbo vietų? Visą tai kažkada buvo žadėta. Atėjai dirbti – dirbk. Pažadėjai – ištesėk. Nemoki ar nesugebi – eik daboti anūkų. Užsisėdėjot jau. Tie patys seneliai dar nuo sovietmečio..

 15. to as parašė:

  Tu tai – nepakalikas? Tu kitoks? Nes neturi nuomonės? O gal turi? Tada pasakyk, kuo statinės formos pilvas yra geriau už didelį užpakalį? Ar skelta galva už šviesų plauką? Kodėl kituose rajonuose, tuo pačiu metu pradėjusiuose svarstyti sporto arenų statybą, jos jau seniai pastatytos ir puikiai atlieka savo funkcijas, o mūsiškė, anot tavo viršininko, „teisme guli“? Kur šimtmečio melagysės nominaciją galintis gauti klasteris? O gal yra, ir tik mes, pakalikai, nemokame įvertinti visiškai nesavanaudiško, atsidavusio, širdimi žmonėms tarnaujančio tų visų ten sėdinčių, kuriems tu nesi pakalikas, darbo, rūpesčio žmonių gerove? F**k of tokius rūpestinguosius!

 16. As parašė:

  Paskaičius komentarus susidaro įspūdis, kad daugelį jų parašė pati Rimkienė arba jos pakalikai. Jau labai šitai poniai norisi savo platų užpakalį ant mero kėdės užtupdyti :-)

 17. Kas panegs parašė:

  Kad LRimkiene visa rajono valdzia vadindama STOGAIS meluoja.Kitu atveju ji sedetu teimo sales suole,o ne tarybos.Cia jums pamastymui. Taip ivardijamas ir selmo narys K Bartkevicius.

 18. Ar ne taip? parašė:

  Pažystami per pažystamus, giminaičiai per giminaičius, kolegos per kolegas… ir taip metai iš metų…Mažeikiams reikia energingų, naujų ir jaunų žmonių, kurių miūsų mieste tikrai yra!

 19. Komentatorius parašė:

  Tai gal kitą kartą pagalvokite už ką balsuojate ir, ar vėl norite, kad tie patys valdytų ir pilvoti meškiukai savivaldybės pastate pagyvenusioms specialistėms kavutes darytų ir kviestų į romantiškas pietų petraukėles? Kol balsuosit už tuos pačius, tol viskas bus taip, kad kunigėliai sau statysis namus, o savivaldybė mokės už bažnyčios šildymą; Mažeikiai neturės net elementarios sporto arenos ir t.t.

 20. to siaip to Vardas parašė:

  Džiugelis su Kryžium dvi kadencijas ranka rankon vadovavo, o paskui tik pyst ir Kryžius pas lsdp’ėsnikus išvinguriavo. Ir vėl dvi kadencijas vadovauja. Kažin koks dabar pyst bus, nes lsdp’ėsnikams jau hana?

 21. siaip to Vardas parašė:

  Siaip tai Dziugelis ne komunistas buvo ir ka tu jam. Nuo gulincio pas drauga ant kilimo iki milijonieriaus, per meravimo laikotarpi????? Gal as klystu? Bet turbut teleloto laimejo……. Tai va – „vien tik auksas valdo mus“………….

 22. Žinote parašė:

  savivaldybė ir jos taryba primena pensininku sąjunga,kuriai jau senai vadovauja ponas Br. Kryžius .Kol į valdžią neteis jauni,tol niekas nepasikeis.jau sau dvarus pasistatėt,leiskit kitiems pasistatyti.
  Teisingai opozicijos lyderė Rimkienė teisingai siūlo išgainioti senukų Tarybą ir mero pavaduotojas. Paimk tu juos gerai į nagą kaip žemaičiai sako.

 23. Vardas (privalomas) parašė:

  Pajudinkit užpakalius, išeikit į miestą pažiūrėti, kaip jis beatrodo. Nuvažiuokit iki Melioratorių parkelio, pamatysite, kokiu šiušlynu jis virtęs. Komunistai, ką jūs darote iš Mažeikių? Kokią atmintį apie save paliksite? Juk turite vaikų, anūkų, nejaugi nepagalvojate, kokią gėdą ir ATLYGĮ ant jų užtraukiate? Esate juoda dėmė mūsų miesto istorijoje

 24. ccvv parašė:

  o kur Mazeikiu „busimas“medienos klasteris, manoma ,kad isvyko be atgalinio bilieto i palankesne vieta kur apsukresni savivaldos biurokratai…………….

 25. E.V. parašė:

  Jau du metai krėslę, bet naudos jokios. Tik oro gadinimas. Kiek kartų rašėme, klausėme, prašėme – išasfaltuokit Ventos 81,83,85,87, Pavenčių 1 namų kiemus. Pravažiuoti neįmanoma. atsakymas vienas – nėra pinigų. Visokių patarėjų išlaikymui pinigų yra, o savo tiesioginių pareigų vykdymui – ne. Klausimas: kada pradėsit dirbti rinkėjams, tesėsit duotus jiems pažadus? Neerzinkit jų ir nelaukit ateinančių priminti apie save savivaldybės langų daužymu.

 26. lolas parašė:

  Aš jau pavargau kartotis… KUR ARENA?

 27. to siaip parašė:

  Sėdės, tik kitur.

 28. siaip parašė:

  O Kryzius turbut sedes „pazyzneno“?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto