Ikimokyklinio ugdymo grupių skaičių papildė židikiškiai

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje atidaryta ikimokyklinio ugdymo grupė, kurią lanko 18 vaikų.
Mūsų rajone tokios grupės veikia Balėnų, Krakių, Ukrinų ir Žemalės pagrindinėse mokyklose – tai didelis palengvinimas dirbantiems tėvams.

Ikimokyklinio ugdymo grupė Židikuose įkurta renovuotose gimnazijos bendrabučio patalpose: vaikams skirtas užsiėmimų kambarys, drabužinė su spintelėmis, atskiras miegamasis bei sanitarinė patalpa su apšildomomis grindimis.
Su vaikais dirba dvi kvalifikuotos auklėtojos. Viena jų – Edita Keršienė turi dvidešimt penkerių metų darbo darželyje patirtį, Vaida Liutikaitė – buvusi gimnazijos auklėtoja, darbo praktiką atlikusi Norvegijoje, tad iš tiesų žino, ko pageidauja vaikų tėvai. Auklėtojos turi ir padėjėją.
Grupė Židikuose savo darbą pradeda pusę aštuonių ryto, o baigia šeštą valandą vakare.
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos direktorė Rima Širvinskienė apgailestavo, jog kol kas darbui su ikimokyklinukais gali skirti 1,39 etato, nors reikėtų dviejų pilnų.
Visi atvykusieji į grupės atidarymo šventę svečiai atvežė vaikams dovanų.

2 Atsakymai į “Ikimokyklinio ugdymo grupių skaičių papildė židikiškiai”

  1. ???? parašė:

    Ir ne darbo praktiką Vaida atliko, o studijų :D Šis sakinys: „Vaida Liutikaitė – buvusi gimnazijos auklėtoja, darbo praktiką atlikusi Norvegijoje, tad iš tiesų žino, ko pageidauja vaikų tėvai“ visai jau į lankas… Nejau tik Norvegijoje išmoko, ko pageidauja tėvai? :D Ar sutampa Lietuvos ir Norvegijos tėvų pageidavimai? :D P.s. Vaida ten dirbo pagal atitinkamą programą, kurią pritaiko dirbdama Židikuose, tai yra du skirtingi dalykai…

  2. ??? parašė:

    O gal Vaida Liutikaitė – buvusi gimnazijos auklėtinė? ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto