Ilgai žiojėjusios duobės pagaliau sutvarkytos

Dvejose vietose ne po vieną mėnesį žiojėjusios duobės miesto tvarkytojų dėmesio sulaukė tik po to, kai neapsikentę netvarkos mažeikiškiai pagalbos kreipėsi į laikraščio redakciją.
Autorės nuotr.

Praėjusį penktadienį „Santarvė“ ėmėsi aiškintis dviejų duobių, ilgai žiojėjusių Mažeikiuose šalia Naftininkų g. 34 namo ir Stoties gatvės automobilių stovėjimo aikštelėje, „savininkus“.
Laikraščiui pradėjus domėtis, kas privalo šias problemas išspręsti, kai kurie klausimai taip ir liko neatsakyti, tačiau šios savaitės pradžioje duobės buvo operatyviai užtaisytos.

Svarbiausias klausimas: kada

Į redakciją paskambinęs Naftininkų g. 34 daugiabučio gyventojas Tomas Norkus papasakojo, kad duobė namo prieigose atsirado jau seniai, tuomet, kai buvo pradėtas renovuoti netoliese esantis penkiaaukštis.
Mažeikiškio teigimu, statybininkai, norėdami privažiuoti prie kaimyninio namo, važiuodami sunkiąja technika įlaužė šulinį ir šaligatvis įgriuvo.
Duobė Stoties gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje šalia Telšių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Mažeikių poskyrio, atsirado dar praėjusią vasarą. Kažkas iš miesto tvarkytojų buvo pasirūpinęs ją aptverti apsaugine metaline tvora.
Šalia esančios parduotuvės darbuotoja „Santarvei“ pasakojo, jog duobė neva atsiradusi, kai į ją įgriuvo automobilis.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Ilgai žiojėjusios duobės pagaliau sutvarkytos”

 1. Zemaic parašė:

  Gerb jonai grauzk bb

 2. tarp kitko parašė:

  Glėtų redakcija imtis įniciatyvos ir uždrausti bet kokį gyventojų judesį viešose vietose .Gal būt už kokio menesio visi galėtume kartu išsikepti šašlykų

 3. Eglė parašė:

  Tamsta Jonai, na va, ir pasvajojot čia, komentaruose ant balto lapo. O “Santarvė” bent jau kažką padarė, kad nuo praėjusios vasaros niekam neįdomios duobės vis dėlto būtų užkamšytos. Ar tik tamstelė nebūsit iš tų, kurie reikalų sprendimo tik po pusės metų imasi, kai kažkas neapsikentęs pradeda tą problemą baksnot po nosim. Biški gal gėda nuotraukas pamačius?

 4. Jonas parašė:

  Liuks.santarvė įsisavina naują specializaciją – duobių užtaisymą,galėtų perimti šaligatvių ir gatvių šlavimą,kiemų asfaltavimą,šiukšlių,seno barachlo išvežimą ir galiausiai visokio viruso atbaidytojo organizavimą bei vykdymą,tada ženkliai išaugtų ten dirbančių ar naujai sukurtų darbo vietų asmeninės pajamos,juk tik dirbant apčiuopiamus darbus galima generuoti didesnias pajamas,nei rašant straipsnelius apie šį bei tą,juk nieko nėra lengviau,nei pasvajoti ant popieriaus lapo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*