Ilgąjį savaitgalį turėtume būti labai atsargūs

Mažeikių ligoninė vėl planuoja atidaryti aštuoniolikos lovų COVID-19 skyrių. Nuotr. iš redakcijos archyvo

COVID-19 susirgimų kreivė ir Mažeikiuose smarkiai kyla aukštyn. Trečiadienio duomenimis, šia liga serga 82 rajono gyventojas. Didžiausi ligos židiniai – bendrovėje „Mažeikių mėsinė“, su ja siejama 12 susirgimų, ir Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje – 7 atvejai.
Mažeikių ligoninėje susirgo 5 darbuotojai, registruoti susirgimai Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje, liga nustatyta Plinkšių globos namų darbuotojui.

29 atvejų užsikrėtimo aplinkybių epidemiologams nepavyko išsiaiškinti. NVSC Telšių departamento direktorė Giedrė Ligeikienė liūdnai konstatuoja: tokių atvejų vis daugėja.
COVID-19 liga nustatyta Kalnėnų progimnazijoje, „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje, „MediCa klinika“, prekybos centruose LIDL, MAXIMA (Žemaitijos g. 20), kai kuriose rajono įmonėse.
„Artėja lapkričio 1-osios šventės – prašome visų gyventojų lankyti tik artimųjų kapus, pabūti su savo artimais žmonėmis tik lauke, laikantis visų saugumo reikalavimų, t. y. dėvint nosį ir burną dengiančias kaukes, nesibūriuoti didelėmis grupėmis, laikytis ne mažesnio nei 1 m atstumo ir kt., nesisvečiuoti artimųjų namuose, nesiburti, nelankyti giminių, o pabūti tik savo šeimos aplinkoje“, – tą dieną paminėti kitaip ragino G. Ligeikienė.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

10 Atsakymų į “Ilgąjį savaitgalį turėtume būti labai atsargūs”

 1. Pilietis parašė:

  Man įdomu kaip medikai atskiria gripą nuo kovid 19 jug
  Simptomai tie patys ,ar gripo nebėra !!! .

  1. Anonimas parašė:

   Labai paprastai – sergančiam yra daromas testas. Keista, kad apie tai dar negirdėjote. Kuriems testo atsakymas neigimas, tie neserga Covidu, o serga kažkokia kita infekcija.

   1. Rrr.lt parašė:

    Eikit jus pusdurniai.ta testa padaro ka nori parašys tau.jeigu gripu sergi tai kada yra buve gerai.blogai betkokiu atveju yra.kol nepersirgs visi čia užpis su tuo virusu

    1. asa parašė:

     Tu esi idiotas

 2. mažeikiškė parašė:

  Norėtųsi aiškesnės situacijos rajone dėl C19.Kodėl slepiama informacija?Girdim ir žinom iš pažįstamų ir kaimynų, kad serga Draugystės choristai, darželių vaikai ir auklėtojos….Gal taip siekiama kažkokių lėšų gavimo,kai pasieksim ale rekordą.

 3. Anonimas parašė:

  Dievas bus teisėjas tiems kas prisideda prie c19 propagandos

  1. asas parašė:

   Tu idiotas

 4. įdomu parašė:

  kodėl nekalbama apie darželį?

 5. Olegas parašė:

  Kodėl neskelbiama apie židinį draugystės chore?

  1. mažeikiškis parašė:

   Vis “atnaujina”, tačiau info vis trečiadieninė. Jei jau naujinat, gal patikslinkit kiek ir kokiuose darželiuose serga vaikų, darbuotojų. Juk tėvams tai pati aktualiausia informacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*