Imtynių klubas „Dziudas“ surengė pirmąjį turnyrą

Po pirmojo turnyro Mažeikiuose mažeikiškiai imtynininkai ir tėveliai įsiamžino bendroje nuotraukoje. Nuotrauka iš klubo archyvo

Dar viena sporto šaka – dziudo imtynės – įsirašė Mažeikių sporto žemėlapyje: pirmą kartą po itin ilgos pertraukos vyko šios sporto šakos turnyras.

Dziudo imtynių klubas „Dziudas“ savo veiklą pradėjo nuo praėjusių metų rugsėjo, kai trys buvę imtynininkai Vytautas Giniotas, Viktoras Anglickis ir Virginijus Januševičius pradėjo burti vaikus, kurie norėjo išbandyti šį sportą.
„Pradžia buvo įdomi – iš pradžių išsinuomojome patalpas Algirdo gatvės 61A name, po to pradėjome dalyti lankstinukus su informacija apie renkamas dziudo grupes. Tuomet vesti vaikus pradėjo tėvai, patys buvę imtynininkais, bei buvę kariškiai. Po to vienas iš kito sužinoję vaikai atvesdavo draugus, kurie norėdavo išbandyti šias imtynes. Šiuo metu klubą lanko penkiasdešimt berniukų ir mergaičių“, – pasakojo treneris Virginijus Januševičius.
Patys mažiausieji – šešerių–aštuonerių metų amžiaus vaikai treniruojasi du kartus per savaitę, vyresnieji (9–14 metų) – keturis kartus per savaitę.
Vien treniruotėmis neapsiribota, nuspręsta surengti pirmąjį turnyrą. Jis įvyko paskutinį vasario šeštadienį.
„Susirinko apie šešiasdešimt dalyvių, pusė jų – mūsų auklėtiniai, buvo kovojama penkiolikoje svorio kategorijų. Galiu drąsiai teigti, kad tarp mūsų vaikų buvo ir tokių, kurie nenuvylė, ir tų, kurie maloniai nustebino, juk, norint tapti nugalėtoju, teko imtis vidutiniškai keturiose kovose ir nugalėti. Net plungiškiai treneriai neslėpė susižavėjimo kai kuriais imtynininkais: išėjo, atliko technišką metimą ir varžovas jau guli“, – įspūdžiais dalijosi treneris.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Imtynių klubas „Dziudas“ surengė pirmąjį turnyrą”

  1. Anonimas parašė:

    👍

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto