Informacinio raštingumo savaitę kalbėta ir apie organų donorystę

Bibliotekoje surengtame susitikime mažeikiškiai galėjo daugiau sužinoti apie donorystę – savo patirtimi dalijosi moteris, gyvenanti su donoro inkstu. Autorės nuotr.

Spalio 24–31 dienomis Lietuvos bibliotekose antrus metus iš eilės vyksta Pasaulinės medijų ir informacinio raštingumo savaitės renginiai.

});

Medijų ir informacinio raštingumo savaitę įvairiais renginiais mini ir Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos darbuotojai bei jos lankytojai. Trečiadienio vakarą įvyko susitikimas su mažeikiške asociacijos „Gyvastis“ nare ir pokalbis apie organų donorystę.

Įvairaus pobūdžio renginiai

Kaip nepaklysti žiniasklaidos, interneto ir socialinių tinklų platybėse? Kaip atskirti patikimą informaciją nuo melagienų?

Padėti atsakyti į šiuos klausimus pasiryžo medijų ir informacinio raštingumo centrais jau tampančios Lietuvos viešosios bibliotekos. Pasaulinės medijų ir informacinio raštingumo savaitės metu vyks daugiau kaip 70 suaugusiesiems skirtų veiklų: nuo orientacinio žygio iki „stand-up“ komedijos vakaro, skaitymo iššūkio, protmūšių, susitikimų su specialistais, diskusijų ir paskaitų,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto