Iniciatyvos ir jėgų užteko tik trims kėliniams

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nacionalinės krepšinio lygos atkrentamųjų varžybų mače „Mažeikių“ krepšininkai patyrė antrą pralaimėjimą.
Tragiškai sužaistas ketvirtasis kėlinys (pralaimėta net 19 taškų skirtumu) bei keli paskutinėmis atakų sekundėmis pataikyti neįtikėtini varžovų tritaškiai metimai lėmė, kad „Mažeikių“ krepšininkai patyrė antrąjį pralaimėjimą. Tad atkrentamųjų varžybų mače, kur žaidžiama iki trijų pergalių, Kauno „Žalgiris-2“ prieš mažeikiškius jau pirmauja rezultatu 2:0.
Kaip ir pirmosios rungtynės Mažeikiuose, taip ir antrosios mūsų krepšininkams nieko blogo nežadėjo – pirmus tris kėlinius jie žaidė drausmingai, rezultatas jų naudai augo palaipsniui – po pirmojo kėlinio pirmauta šešiais, po antrojo – aštuoniais, po trečiojo – net 16 taškų (trys kėliniai baigėsi rezultatu 58:42 mūsų komandos naudai).
Ketvirtąjį kėlinį „Mažeikių“ komandos nebuvo galima pažinti – per minutę buvo praleisti septyni „sausi“ taškai, po to kauniečių spurtas kėlinio rezultatą „išaugino“ iki 18:2 – taip jie pavijo mūsų krepšininkus.
Rungtynių pabaiga buvo nervinga, kelis sudėtingus tritaškius pataikė aikštės šeimininkai, kurie ir šventė pergalę rezultatu 71:68.
Mūsų komandai 21 tašką pelnė Evaldas Šaulys, 13 – Darius Pakamanis, 11 – Gediminas Žalalis.
„Kontroliavome rungtynes iki ketvirtojo kėlinio, o tada pasipylė klaidos. Varžovai suaktyvino gynybą, o mūsų krepšininkai sutriko, bijojo mesti. Įtakos turėjo ir nuovargis. Apmaudu, kai dvejas rungtynes iš eilės beveik po 35 minutes kontroliuoji situaciją, o paskui tenka pralaimėti. Turime išmokti žaisti koncentruojantis į rungtynių pabaigą“, – po pralaimėjimo sakė ekipos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
Trečiosios šių komandų rungtynės vyks ketvirtadienį „Ventos“ progimnazijos sporto salėje.

6 Atsakymai į “Iniciatyvos ir jėgų užteko tik trims kėliniams”

1. VIETINIS parašė:

Buvo kaip buvo reikia pamirsti,nieko nereikia kaltinti,gi zaidejai specialiai blogai nieko nedare.Susikaupiam,palaikom ir laukiam pergales. MA-ZEI-KIAI

2. Rolandui parašė:

bet Gydra žaidė ne pačias geriausias rungtynes.Jam nesisekė vakar.Jo buvimas aikštelėj komandą vedė į minusą,oBeniušio į pliusą.Pažiūrėk statistiką.

3. Rolandas parašė:

O tai kuom pakeisi? Pikalavičius-oro karalius-gauna blokus nuo jaunuolių arba sužingsnuoja. Beniušis ir bijo veržtis po lenta…Kiekviena rimtesnė komanda turi fizinio pasirengimo trenerį,kuris numato krūvius,kad sportininkai paskirstytų jėgas,negautų traumų. Pas mus matosi 4 kėl. nebeturim jėgų,suprastėja taiklumas,dreba rankos ,kojos…ir rezultatas….