Intelektinių žaidimų dalyvė: daug ką lemia sėkmė

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Intelektinius televizijos žaidimus pamėgę žiūrovai praėjusį penktadienį per Lietuvos nacionalinę televiziją stebėjo žaidimo „Auksinis protas“ superfinalą.
Mažeikiškiams jį stebėti buvo dar įdomiau – su kitais penkiais superfinalo dalyviais rungėsi vienintelė moteris – mažeikiškė Jolanta Gintalienė.

Televizija yra toks „stebuklas“, kurį pasitelkiant galima kaitalioti laiką, įvykius. Ir nors finalinę „Auksinio proto“ laidą stebėjome prieš savaitę, ši laida buvo nufilmuota jau gana seniai – prieš keletą mėnesių.
„Truputį skaudu. Galvoju, kad nuvyliau žmones, kurie manimi tikėjo ir palaikė. Manau, jie tikėjosi, kad finaliniame žaidime išsilaikysiu kiek ilgiau. Vis dėlto, guodžia mintis, kad nebuvau ten pati prasčiausia žaidėja. Atsitiko taip, kad mūsų komanda pirmojo žaidimo finalo etapo nelaimėjo ir aš turėjau pasitraukti iš žaidimo“, – pokalbį apie seniai įvykusį filmavimą ir tik neseniai parodytą laidą pradėjo J. Gintalienė.
Mažeikiškė dalyvavo dviejuose Arūno Valinsko bei Andriaus Tapino vedamo intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ sezonuose.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto