Intriga išliko iki pat varžybų pabaigos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos čempionate dalyvaujanti „Atmosferos“ vienuolikė su Kretingos „Minija“ išvykoje sužaidė lygiosiomis.

Dešimtą pirmo kėlinio minutę į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, o mūsų ekipa rezultatą išlygino iki rungtynių pabaigos likus šešioms minutėms – po baudos smūgio galva įvartį pelnė ekipos žaidžiantysis treneris Evaldas Razulis.
Mažeikiškių dvikova su praėjusio sezono antros lygos Vakarų zonos nugalėtoja baigėsi rezultatu 1:1.
„Įvarčiai krito kiek nelogiškai – pirmąjį kėlinį geriau žaidėme mes, o praleidome įvartį, antrajame daugiau progų sukūrė kretingiškiai, o rezultatą išlyginome mes. Futbolo, kaip kovos, šiose rungtynėse buvo mažiau, pirmą kartą rungtyniavome ant natūralios žaliosios vejos, tačiau džiugu, kad vaikinai atsilaikė, po praleisto įvarčio nepasimetė, manau, kad jau po truputį priprantame prie pirmos lygos ir tų taškų bus daugiau“, – „Santarvei“ sakė E. Razulis.
„Atmosferos“, kuri tarp 16 ekipų užimą 15-tą vietą, dabar laukia dvejos rungtynės su turnyrinės lentelės kaimynais – gegužės 4 d. ji rungtyniaus išvykoje su vienu laipteliu aukščiau stovinčiu „FC Kupiškiu“, o 13 d. laukia rungtynės namuose su 16-oje vietoje esančiu Vilniaus „Žalgiriu B“.

7 Atsakymai į “Intriga išliko iki pat varžybų pabaigos”

1. Robertas parašė:

Kad komanda 1 oje lygoje puiku,bet bėda ta,kad eidami į aukštesnį lygį nepasistiprinote. Taigi ir 2 lygoje ne kiečiausi buvote… Čia niekas neneigia,kad Mažeikiams reikia aukštesnio lygio,bet reikia ir futbolininkų ne vien iš sporto m-los jei jau žengėte tą žingsnį. Pvz,kad ir pas kaimynus Plungėje yra ko pasirinkti. Puolėjas pernai rezultatyviausias lygoje,šiemet jau per pirmas rungtynes vėl 3 įvarčiai.

2. Specas - Specui parašė:

Turbūt Tamstą iš FK Atmosfera kolektyvo kažkas yra stipriai nuskriaudęs jog rašinėji čia savo pūlinius. Tačiau ar rašytum jei komanda būtų likusi II lygoje ?

3. Kaip yra parašė:

Puiku matyti tai kas yra akivaizdu.

4. Ir dar grybautojams parašė:

2:1 Atmosferai pirmaujant, Kėdainių žaidėjas pirmame kėlinyje buvo pašalintas iš aikštės, todėl lošė Atmosfera, turėdama 1 žaidėju daugiau, bet sugebėjo prasileisti 2 įvarčius iš eilės, matyt visąlaik tik atsimušinėjo nuo mėgėjų atakų. O rungtynes šiaip ne taip ištempus ant lygiųjų 3:3, Atmosfera po baudinių serijos gavo nuo Kėdainių mėgėjų ir užbaigė savo „ilgą“ dalyvavimą Taurės varžybose.

5. Grybauja ta Atmosfera parašė:

Vakar (04 24) Taurės varžybose nesugebėjo Kauno apskrities III lygoje pernai rungtyniavusios Kėdainių mėgėjų komandos aplošti. Atmosfera pirmavo 2:0, bet sugebėjo 3 bankes gauti iš eilės ir tik rungtynių pabaigoje eilinį kartą ir turbūt vėl per „fuksą“ išlyginti rezultatą. Tai ir parodo Atmosfera komandos tikrąjį lygį, jei su mėgėjais sugeba vos lygias ištempti. Reikėjo likti II lygoje, o ne šoliuoti su jaunuolių (+ vaikų, kurie keičia tipo pagrindinės sudėties žaidėjus) komanda į I lygą. Tokio kvailo sprendimo iniciatoriai yra visiški naivuoliai arba garbėtroškos.

6. Petrui parašė:

Super būtų pergalė ir gerėjantis komandos žaidimas. O dabar iš penkių varžybų: 2 lygiosios (beje pasiektos rungtynių pabaigose) ir 3 pralaimėjimai, kurių vienas Telšiams buvo net 6:0. ĮVARČIŲ santykis irgi ‘baisus’, 3 įmušti, o 13 praleista į savus vartus. Todėl, džiaugsmui kaip ir nėra jokio pagrindo. Tos lygiosios su Kretinga yra tik nusišypsojusi sėkmė, nes kaip ir vyr. treneris Razulis mini, antrame kėlinyje Kretinga „laužė“ Atmosferos jaunuolius.