Ir Mažeikių verslui gyventojai pažėrė įvairių idėjų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo Telšių jaunųjų talentų akademijos, mamyčių dienos centro Mažeikiuose iki fontano Rietave ir keturkojų pasivaikščiojimams skirto parko Plungėje – tokia gyventojų pateiktų idėjų, kurios bus pasiūlytos realizuoti socialiai atsakingoms Žemaitijos regiono įmonėms, amplitudė.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos iniciatyvos „Ne tik sau“ metu šalies gyventojai pasiūlė per 670 idėjų socialiai atsakingam verslui, iš jų beveik 40 buvo skirta būtent Telšių apskrities įmonėms.
Aktyviausi buvo Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos apskričių gyventojai – šių regionų įmonėms pasiūlyta atitinkamai 163, 124 ir 80 iniciatyvų.
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja, kad idėjų, kurios skirtos Telšių apskrities įmonėms, sulaukta pačių įvairiausių.
Mažeikiuose, gyventojų manymu, verslas galėtų prisidėti įrengiant dienos centrą mamoms su vaikais iki 2 metų, taip pat inicijuoti užimtumo veiklas jaunimui – nuo kalnelių trasos dviračiams iki filmų demonstravimo.
Parengta pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pranešimą.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Ir Mažeikių verslui gyventojai pažėrė įvairių idėjų”

  1. Tas anas parašė:

    Tikrai nesąmonės kalbat. Kokie užimtumo centrai? Ką jie atneš? Ieškančių darbo 3500 ir daugiau, darbo pasiūlymų iki 150 mieste. Geriau kurkite verslus kuriančius pinigine verte, o jau iš tos vertės bus galima statyti centrus ir visa kita

  2. be parašė:

    skurdokai arba su fantazija prastai, arba niekas negirdėjo apie konkursą kad „reikalingos“ idėjos eitų be konkurso?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto