Įrengiant Skuodo gatvės sankryžą, aptikta kapavietė su vertingais daiktais. Smagios Juokų dienos!

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Prieš savaitę startavo Skuodo gatvės žiedinės sankryžos įrengimo darbai. Todėl pasikeitė eismas – siaurinama važiuojamoji gatvės dalis. Tik įsibėgėjus rangos darbams, šį rytą teko juos sustabdyti neribotam laikui. Visiškai sustabdytas ir transporto priemonių eismas.
Atliekant kasimo darbus, buvo aptikta, kaip spėjama, dar kryžiuočių laikus menanti kapavietė. Rasta ne tik žmonių kaulų, bet ir papuošalų bei ginklų.
Preliminariu mūsų rajono muziejininkų vertinimu, šio radinio vertė skaičiuojama keliomis dešimtimis tūkstančių eurų. O istorinė vertė – dar didesnė, tai gali liudyti, kad Mažeikiai – gerokai senesnis miestas, nei dabar manoma.
Daugiau informacijos ir tikroji radinio vertė paaiškės, kai atvyks archeologai bei kiti šios srities specialistai iš Vilniaus.
Mažeikių rajono savivaldybės vadovai, kalbėdami su „Santarve“, nesiryžo spėlioti, kada bus vėl atnaujinti Skuodo gavės sankryžos įrengimo darbai ir transporto eismas šia gatve. Jie atsiprašo mažeikiškių už nepatogumus ir prašo apsišarvuoti kantrybe.

6 Atsakymai į “Įrengiant Skuodo gatvės sankryžą, aptikta kapavietė su vertingais daiktais. Smagios Juokų dienos!”

 1. Mėta parašė:

  Išradingi esat. Kada bus faktų paneigimas?

 2. Runkelis parašė:

  Bl….. – tai daba visi darba sustos. kol išers arkeloga. Kad darbuotojai be darbo nesivandzoto Mere siusk darbuotojus į Geležinkelio gatvę.

 3. nevelnias parašė:

  Velnias, ir aš patikėjau.

 4. Saulė parašė:

  Galėtumėt kažką įtikinamesnio sugalvot parašyt. Dabar… Gerai,kad dar ne faraono Ramzio kapavietė rasta …

 5. Nijolė parašė:

  Fu,o aš patikėjau!😂😂😂😂😂😂

 6. Jolanta parašė:

  SU BALANDŽIO PIRMĄJA!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*