Iš artimų žmonių – ir smūgiai, ir grasinimai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitės viduryje mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo tris ikiteisminius tyrimus dėl smurto artimoje aplinkoje.
Antradienį, apie pusę penkių ryto, sugyventinių konfliktas, kilęs M. Daukšos gatvės namo bute, baigėsi tuo, kad girtas 56-erių metų vyras (1,57 promilės girtumas) kumščiu smogė į veidą septyniolika metų jaunesnei, taip pat neblaiviai (1,05 promilės girtumas) gyvenimo draugei. Nukentėjusioji medikų buvo apžiūrėta namuose, įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių policijos areštinę.
Trečiadienį, apie dešimtą valandą vakaro, Paežerės kaime tarp dviejų artimų giminaičių kilusio konflikto metu blaivus 29-erių metų vyras panaudojo smurtą prieš neblaivų (1,52 promilės) 53-ejų metų vyrą. Nukentėjusysis sumušimus gydosi ambulatoriškai, įtariamasis taip pat atsidūrė policijos areštinėje.
Dėl grasinimų nužudyti ir necenzūrinių žodžių antradienio vakarą areštinėje atsidūrė 62-ejų metų Naftininkų gatvės namo gyventojas. Būdamas neblaivus (2,35), apipylė grasinimais metais jaunesnę žmoną. Mažeikiškio atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimų nužudyti, už tai gresianti griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*