Iš Kirgizijos galiūnas grįžo su apdovanojimu

Antanas Abrutis su sūnumi Aurimu. Asmeninio arvchyvo nuotr.

Iš egzotiškosios Kirgizijos su pasaulio mas-reslingo (lazdos traukimo) čempionato medaliu grįžo mažeikiškis galiūnas Antanas Abrutis – sunkiausioje ir prestižiškiausioje svorio kategorijoje jis iškovojo trečiąją vietą.

Antrą kartą istorijoje Kirgizijos mieste Čolpon ata vyksta (baigsis tik ketvirtadienį) pasaulinės klajoklių žaidynės, į kurių programą buvo įtrauktas ir pasaulio mas-reslingo (lazdos traukimo) čempionatas.
„Iš Lietuvos planavome važiuoti penki atstovai, o išvykome tik trise – be manęs, svorio kategorijoje iki 90 kilogramų debiutavo mano sūnus Aurimas, sunkesnėje svorio kategorijoje, iki 100 kg, rungtyniavo kaunietis Artūras Urbonavičius. Šios pirmenybės sukėlė didžiulį susidomėjimą – rungtyniavo 181 sportininkas iš 33 pasaulio šalių“, – pasakojo antradienį į namus grįžęs svorio kategorijoje virš 125 kg rungęsis ir jau antrą kartą tokio rango varžybose dalyvavęs mažeikiškis galiūnas A. Abrutis.
Pasak galiūno, iš debiutantų jis svarių rezultatų nesitikėjęs, taip ir įvykę – Aurimas jau pirmoje dvikovoje susitiko su vengru ir po atkaklios kovos nusileido rezultatu 1:2 bei pasitraukė iš kovos, toks pat likimas ištiko ir kaunietį.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Iš Kirgizijos galiūnas grįžo su apdovanojimu”

  1. baba parašė:

    žaloji vaikui sveikata vardan ko….tėvai? susimastyk kol nevėlu….nejaugi Aurimai ,niekur neįsitvirtinai?

    ..?toks jaunas,sugadinsi sveikata su tais visais papildais……

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto