Iš Klaipėdos – su tašku

Atsilikdami dviejų įvarčių skirtumu, „FK Atmosferos“ futbolininkai dar kartą pademonstravo, kad komanda turi tvirtą charakterį – iš išvykos Klaipėdoje, kur susitiko su vietos „FK Neptūnu“, parsivežė tašką.
Dvidešimt trečiojo turo Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionato rungtynėse mažeikiškiai vertėsi ne tik be kelių traumuotų savo žaidėjų, bet ir be pagrindinio vartininko Arnoldo Kaupio, kuris privalėjo rungtynes praleisti dėl surinktų geltonų kortelių. Rungtynių pradžia optimizmo nežadėjo – per kelias pirmąsias minutes į mūsų vartus krito du įvarčiai, tik kėlinio viduryje Domantas Šluta, iššokęs vienas prieš vieną su varžovų vartininku, rezultatą kiek sušvelnino. Šis rezultatas laikėsi tik kiek daugiau kaip dešimt minučių; klaipėdiečiai pelnė trečiąjį įvartį ir po pirmojo kėlinio buvo priekyje rezultatu 3:1.
Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė mažeikiškiai, sukūrė ne vieną pavojingą progą, dvi iš jų paskutinėmis rungtynių minutėmis išnaudojo mūsų ekipos legionierius Gideon Agunwa.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.