Iš penkių avarijų dviejose – yra sužeistųjų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskutinę rugpjūčio darbo savaitę kelių policijos poskyryje užfiksuotos penkios avarijos, per dvi iš jų buvo sužeisti žmonės.

Visa pažeidimų „puokštė“

Pirmadienio naktį ypač „pasižymėjo“ 27-erių metų M. Š., keleriopai pažeidęs Kelių eismo taisykles: Užlieknėje automobiliu „Nissan Patrol“ jis nuvažiavo nuo kelio, spruko iš avarijos vietos, be to, vairavo, neturėdamas vairuotojo pažymėjimo ir buvo neblaivus (0,97 promilės alkoholio).
Antradienį Žemaitijos ir Sedos gatvių sankryžoje šerkšnėniškis dviratininkas R. N. sankryžą, esant intensyviam judėjimui, kirto nenulipdamas nuo dviračio ir atsitrenkė į per sankryžą važiavusį automobilį „Renault“.
Po avarijos dėl galvos sumušimo dviratininkas buvo išvežtas į Mažeikių ligoninę.

Vairuotoja pateko į ligoninę

Tik prasidėjus trečiadieniui kelyje Mažeikiai–Tauragė po susidūrimo su bugeniškio M. K. vairuojama „Mazda“ nugaišo stirna.
Apie septintą valandą ryto pranešta apie avariją kelyje Mažeikiai–Purpliai. Automobilis „Audi A4“, vairuojamas mažeikiškės A. K., kelio vingyje tapo nevaldomas ir, nuvažiavęs nuo kelio, apsivertė. Vairuotoja dėl sumušimų paguldyta į ligoninę.

Pabėgo iš įvykio vietos

Apie septintą valandą vakaro automobilis „VW Passat“ kliudė ir apgadino ties Pavenčių gatvės 39-uoju namu stovėjusį „Suzuki Vitara“, o po avarijos nuvažiavo.
Nustačius nuvažiavusio automobilio savininką, jis teisinosi avarijos nepajutęs, o alkoholį vartojęs jau po jos, nors dar nebuvo nustatytos visos jos aplinkybės.
27-erių metų vairavimo stažą turinčiam P. U. nustatytas 0,88 promilės girtumas, už pasišalinimą iš avarijos vietos jam gresia bauda nuo 3 tūkst. iki 4 tūkst. litų su teisės vairuoti atėmimu nuo trejų iki penkerių metų.

3 Atsakymai į “Iš penkių avarijų dviejose – yra sužeistųjų”

  1. Tankistas parašė:

    Nelakstyk kaip nu lenciugo nutrukes. ir svesaforus matysi, ir kelyje tilpsi, ir pesciuosius pastebesi, o jei leki, rankoj mobiliakas, o dantyse cigarete, klyne alaus burtelis, tai ir aerodrome bus maža vietos.

  2. koks skirtumas parašė:

    Nenormalus sovietiniu laiku zenklinimas ,per platus keliai- nera skiriamojo gelyno dvipusiam eismui , sviesaforu truksta , o ka jau kalbet apie pesciuju pirmenybe pesciuju perejoje.

  3. As parašė:

    Linai netrankyk kėglių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto