Iš tarptautinės parodos – su diplomu

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Iš Utenoje vykusios kasmetinės XIII tarptautinės gamtos fotografijų parodos mažeikiškis fotomenininkas Jonas Strazdauskas grįžo su diplomu. Iš parodoje dalyvavusių 134 autorių atrinkti devyni diplomantai ir Didžiojo prizo laimėtojas.

Darbai kataloguose

Į tarptautinę parodą savo darbus pristatė fotografai iš Lietuvos, taip pat Ukrainos, Baltarusijos, Italijos.
Parodos dalyvių sąraše, be J. Strazdausko, dar keturi mažeikiškiai: Daiva Norkutė, Osvaldas Balodis, Kęstutis Strazdauskas ir Algimantas Tirlikas.
Diplomanto J. Strazdausko bei D. Norkutės ir O. Balodžio darbai išspausdinti parodos konkurso „Žemės diena 2013 – Utena“ geriausių gamtos fotografijų kataloge.
Didysis parodos konkurso prizas šiemet iškeliavo į Kėdainius: Lietuvos gamtai skirta sidabrinė moneta atiteko Vytui Matkui.

Fotografijos įvairios

Šešių narių vertinimo komisijai, kuriai vadovavo Vilniaus dailės akademijos Fotografijos ir medijos meno katedros dėstytojas Andrius Surgailis, nelengva buvo iš tokio didelio autorių būrio išrinkti geriausius.
Mažeikiškis J. Strazdauskas į komisijos vertinimo akiratį pateko su dviem darbais: „Ir netyčia atgijo vaizduotėje sukurti herojai“  bei nespalvota fotografija „Debesų žaismas Lietuvos pajūryje“. Kataloge išspausdinti D. Norkutės „Krūminis satyriukas“ ir O. Balodžio „Angis“.
Visi šie autoriai – Mažeikiuose veikiančio fotografų klubo nariai.

2 Atsakymai į “Iš tarptautinės parodos – su diplomu”

  1. Renata parašė:

    Nuostabi iliustracija

  2. Martynas parašė:

    Sveikinimai autoriui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto