Iš turnyro – su nugalėtojų taure

Tarptautiniame jaunųjų futbolininkų turnyre Evaldo Razulio auklėtiniai iš 10 rungtynių vienas baigė lygiosiomis, patyrė vieną pralaimėjimą. Nuotr. iš komandos archyvo

FK „Atmosfera“ jaunieji futbolininkai tapo turnyro „Telšiai City Cup 2023“ nugalėtojais. 

});

Turnyras Telšiuose vyko dvi dienas, be komandų iš Mažeikių, Telšių, Gargždų, Plungės ir Garliavos, varžėsi ir jaunieji futbolininkai iš Lenkijos. Buvo žaidžiama penki prieš penkis, du kėlinukus po 12 min.

A lygyje, kur rungtyniavo stipriausios ekipos, FK „Atmosfera“ 2014–2015 m. gimimo futbolininkai, treniruojami Evaldo Razulio, iškovojo aštuonias pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir patyrė vieną pralaimėjimą.

„Įdomu tai, kad abu kartus įveikėme antroje vietoje likusius garliaviškius, o štai labai sunkiai klostėsi rungtynės su Gargždų atstovais – nusileidome jiems rezultatu 2:4, antrose rungtynėse su jais sužaidėme lygiosiomis 2:2. Aišku, nugalėtojų titulas yra labai malonus, tačiau man svarbu tai, kad vaikai nesustotų tobulėti,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto