Iš už Atlanto mažeikiškis grįžo su sidabro medaliu

Po pasiekto elitinio normatyvo. Edvinas Arefjevas (viduryje) su į visas varžybas jį lydinčiais žmona Greta ir treneriu Viliumi Aleksnadovu. Nuotr. iš asmeninio archyvo

JAV vykusiame tarptautiniame stipruolių turnyre „Mr. Olympia“ mažeikiškis Edvinas Arefjevas tapo pirmuoju lietuviu, jėgos trikovės varžybose iškovojusiu antros vietos apdovanojimą.

});

Didesnis svoris nepakluso

Didžiojoje Britanijoje iškovojęs Europos jėgos trikovės čempiono titulą E. Arefjevas buvo pakviestas dalyvauti lapkričio mėnesį Orlande vyksiančiame viename iš žinomiausių festivalių „Mr. Olympia“.

Tada, liepos mėnesį, mažeikiškis „Santarvei“ sakė, kad yra „alkanas“ rekordų ir tikisi, kad ne tik pavyks dalyvauti turnyre kaip pirmajam lietuviui, bet ir parvežti medalį.

E. Arefjevo lūkesčiai išsipildė: svorio kategorijos iki 110 kg štangos atkėlimo rungtyje mažeikiškis stipruolis iškovojo sidabro medalį, atkeldamas 310 kg štangą. Jis dešimčia kilogramų nusileido JAV atstovui, trečią vietą iškovojo Indijos sportininkas (290 kg). Iš viso...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.