Išankstiniame antrojo turo balsavime mažeikiškių aktyvumas nesikeitė

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Baigėsi išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture. Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenys byloja, kad pirmajame ir antrajame ture balsuojant iš anksto mažeikiškių aktyvumas buvo panašus.

Iš anksto – keturias dienas

Kaip ir prieš dvi savaites, taip ir dabar, balsuoti iš anksto buvo galima net keturias dienas. Ankstesniuose rinkimuose tokiam balsavimui būdavo skirtos dvi dienos, laikas pailgintas dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos.
Pirmame ture iš anksto Savivaldybės pastate per keturias dienas balsavo 2119 Mažeikių rinkimų apygardos rinkėjų, per antrąjį turą – 2095.
Penktadienį ir šeštadienį vyksta balsavimas namuose. Apylinkių komisijų nariai aplankys ne tik izoliacijoje esančius rinkėjus, bet ir sulaukusius 70 ir daugiau metų, dėl ligos nedarbingus žmones, neįgaliuosius, juos slaugančius asmenis, kurie yra pareiškę tokį pageidavimą.
Nuo spalio 21 d. tris dienas vyksta balsavimas specialiuosiuose punktuose: ligoninėse, socialinės globos ir rūpybos įstaigose, kariniuose vienetuose bei bausmių atlikimo vietose. Per dvi dienas išbalsavo 87 Mažeikių rinkimų apygardos rinkėjai.

Svarbiausias – asmens dokumentas

Seimo rinkimų antrasis turas – spalio 25-ąją, sekmadienį. Tądien rinkimų apylinkėse savo balsą atiduoti galėsite nuo 7 iki 20 val.
Vyriausioji rinkimų komisija rinkėjams, patenkantiems į rizikos grupes, rekomenduoja ateiti rytinėmis balsavimo valandomis, t. y. nuo 7 iki 9 valandos ryto, kai balsavimo vietose būna mažiau žmonių.
Taip pat prašoma dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę ir turėti asmeninį rašiklį, laikytis saugaus atstumo. Šias priemones pamiršus, jomis rinkėjus aprūpins apylinkių komisijos.
Primenama, kad, norint balsuoti, svarbiausia su savimi turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

5 Atsakymai į “Išankstiniame antrojo turo balsavime mažeikiškių aktyvumas nesikeitė”

 1. ! parašė:

  I Lietuva atejo juoda naktis laimejo tamsos jegos Liuciferis ir jo tarnai siautes.Vilties teikia kad valstieciai opozicijoje pristabdys tamsos jegu puota. Gerb Nagiene turetu buti aktivi seimo nare tikinti tikiuosi kad neleis sumindzioti krikscioniskas vertybes tepadeda jai Dievas .

 2. Ne konservatoriams parašė:

  Viespatie Dieve saugok nuo karo ,maro,bado ir konservatoriu partijos ! Toje partijoje viska valdo dedule ir anukas kuris seime pirstu rodo uz ka balsuoti cia demokratija cha cha ha.

 3. vidas parašė:

  Sporto ir pramogų kompleksas (jo statyba) ir turi kainuoti brangiau , nei visas statybos projektas.Statinio projektas – statybos techninių reglamentų nustatytų dokumentų, kuriuose pateikiami statytojo sumanyto statinio sprendiniai (aiškinamoji dalis, projekto dalys, skaičiavimai, brėžiniai) ir kurie skirti statinio statybai įteisinti, statyti, rekonstruoti, remontuoti ar griauti, visuma.

 4. vidas parašė:

  L.Nagienė Spalio 20 d., 20:28 · apie sporto ir pramogų kompleksą:
  19:20 „Savivaldybė būtų išleidusi ženkliai didesnę pinigų sumą, negu būtų kainavęs visas statybos projektas“. Ir ji nori į Seimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*