Įsibėgėjęs šildymo sezonas plonina ir mažeikiškių pinigines

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Įsibėgėjant žiemai suvartojama vis daugiau šilumos energijos būstui šildyti. Nors itin didelio šilumos kainų šuolio ir nėra, tačiau gyventojų pinigines paplonins atšalęs oras ir dėl to gerokai padidėjęs šilumos energijos suvartojimas.
Mažiausiai jau tradiciškai mokės renovuotų namų gyventojai, o daugiausiai – Viekšnių kai kurių daugiabučių namų gyventojai.
Šilumininkų teigimu, šildymo išlaidas lemia ne tik orai, bet ir biokuro kaina.

Dalį mažeikiškių jau pasiekė sąskaitos už praėjusių metų gruodžio mėnesį suvartotą šilumos energiją šildant gyvenamuosius būstus. Sąskaitos yra kur kas didesnės nei buvo lapkritį. Tai lėmė šiek tiek padidėjusi vienos suvartotos šilumos kilovatvalandės kaina ir atšalę orai.
Gruodžio mėnesį vienos suvartotos šilumos kilovatvalandės kaina siekė 6,02 cento. Kaip skelbiama „Mažeikių šilumos tinklų“ internetinėje svetainėje, tokia pat ji išliks ir sausio mėnesį. O lapkričio ir spalio mėnesiai ši kaina siekė 5,7 cento.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

7 Atsakymai į “Įsibėgėjęs šildymo sezonas plonina ir mažeikiškių pinigines”

 1. Tankistui parašė:

  Tame ir yra skirtumas,`nes praejusiais sausyje gautame lapelyje uz 2017 gruodi musu name sunaudota taip pat 52Mwh,o sildymui priskaiciuota 14 euru maziau.Pas mane namo sildymo suvestines yra daromos nuo 1995metu

 2. Tankistas parašė:

  Paanalizuokime. Praeitą gruodį visą iki sausio pradžios lijo ir buvo pliusinė temperatūra. 2018 tai yra šį gruodį beveik visą buvo arba lengvas minusas arba didesnis. Vidutinė mėnesio temperatūra tikrai šį gruodį tikrai didesnė nei praeitą štai vienas iš faktų brangimo. 2 faktas infliacija. Viskas brangsta. Ar pati suma didelė ar maža ar pigu ar brangu? Įvertinkite tokį faktą kad visas šilumų ūkis turi išsilaikyti su kiek darbuotojų ir vadovų. Ar skaidriai skaičiuojama kaina? čia atskiras klausimas :).

 3. Cliche parašė:

  čia jau nebe plonina pinigines, o lyginte lygina

 4. Sodu 24 parašė:

  Sildymo kaina 2 kambariu butui palyginus su praeitais metais (skaiciuojant panaudotas 52 Mwh)pabrango 14 euru

 5. baba parašė:

  as irgi nesuprantu atrodo speigu nera,bet visvien siluma brangsta,o jei butu -20-28 tai reiktu eiti paskolos imti,kad susimoketum-:(

 6. ei parašė:

  O dujas tai galingai pabrangino, ir abonentinis brango! Jauciu, reiks indukcine kaitlente pirk!

 7. baisu parašė:

  Rodos speigų nebuvo, o saskaitos- nors eik ir pasikark…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto