Iškovota pirmoji „Mažeikių“ pergalė

Nacionalinėje krepšinio lygoje „Mažeikių“ krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną – ketvirtose šios lygos rungtynėse įveiktas Joniškio „Delikatesas“.
Su šia komanda, taip pat dar nepatyrusia pergalės džiaugsmo, mažeikiškiai susitiko išvykoje šeštadienį. Rungtynėse daug ką lėmė trečiasis kėlinys – po dviejų kėlinių rezultatu 45:42 pirmavo aikštės šeimininkai. Trečiajame mažeikiškiai varžovams primetė savo žaidimą, laimėjo jį dešimties taškų skirtumu ir per paskutines dešimt minučių sugebėjo išlaikyti pergalingą rezultatą.
Pirmoji pergalė iškovota rezultatu 89:86, 27 taškus mūsų ekipai pelnė Robert Subotkevič, 22 – Karolis Babušis.
Namuose pergalių kol kas iškovoti nepavyksta – ketvirtadienį „Ventos“ progimnazijos sporto salėje po atkaklios dvikovos rezultatu 66:72 nusileista „Palangos Kuršiams“.
Pirmoji pergalė leido mūsų komandai tarp keturiolikos komandų pakilti į devintą turnyrinės lentelės vietą.
Šią savaitę laukia eilinės rungtynės: ketvirtadienį Šakiuose – susitikimas su visas keturias pergales iškovojusiu vietos „Vyčiu“, šeštadienį vyks kova namuose su dvi pergales turinčiu Kauno rajono „Atletu“.